آخرین اخبار

13. فروردين 1396 - 1:00   |   کد مطلب: 21164
رئیس پلیس راهور استان همدان محدودیت های ترافیکی در روز طبیعت در همدان را اعلام کرد.

به گزارش بهارانه، سرهنگ علی فکری در گفتگو با خبرنگار مهر اظهارداشت: با توجه به فرارسیدن روز طبیعت و سیزدهم فروردین که برابر سنت دیرینه، مردم به دامن طبیعت و مناطق گردشگری سفر می کنند پلیس راهور استان همدان محدودیت های ترافیکی اعمال خواهد کرد.

وی گفت: از ساعت ۱۹ تردد تمامی خودروها از میدان قائم به سمت بلوار کولاب و محور گنجنامه ممنوع و مسیر از سمت میدان گنجنامه به سمت میدان قائم یکطرفه خواهد بود.

فکری افزود: ازساعت ۱۴ مسیر تقاطع پژوهش به سمت بلوار شهید فهمیده و میدان قائم یکطرفه خواهد شد.

وی افزود: از ساعت ۱۴ مسیر میدان قائم به سمت انتهای بلوار ارم یک طرفه خواهد شد و مسیر انتهای بلوار ارم به سمت بلوار بعثت (تقاطع سعیدیه قبلی) نیز بصورت یکطرفه خواهد شد.

رئیس پلیس راهور استان همدان عنوان کرد: تمام خودروهایی که از گنجنامه و یا تقاطع پژوهش وارد میدان قائم می شوند باید از سمت انتهای بلوار ارم و بلوار بعثت خارج شوند.

فکری با بیان اینکه از تردد موتورسوارن دارای حرکات مخاطره آمیز، فاقد کلاه ایمنی برای راکب و سرنشین، حامل بار و یا سرنشین غیر متعارف در سطح معابر جلوگیری و موتورسیکلت توقیف و به پارکینگ منتقل خواهد شد، گفت: از رانندگان وانت بارها و کامیونت ها تقاضا می شود از حمل مسافر در قسمت بار خودداری کرده چراکه در صورت مشاهده ضمن اعمال قانون، از ادامه مسیر آنها جلوگیری خواهد شد.

وی تاکید کرد: عبور کامیون وخودروهای سنگین ونیمه سنگین در مناطق شهری و مناطق گردشگری و تفریحی بخصوص مسیر تقاطع پژوهش، محور گنجنامه، بلوار ارم، بلوار سعیدیه، جاده کیشین و ابرو و جاده حیدره و بالعکس از ساعت ۸ تا ۲۳ ممنوع است.

رئیس پلیس راهور استان همدان از شهروندان تقاضا کرد برای جلوگیری از وقوع حوادث جانی و همچنین داشتن ترافیکی روان از برپا کردن چادر و یا نشستن در سطح سواره رو خودداری کنند.

وی با بیان اینکه شهروندان باید از پارک خودرو در محلهای که باعث ایجاد سد معبر می شود، خودداری کنند، گفت: امیدواریم شهروندان با رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی و همکاری با مامورین راهنمایی و رانندگی و استفاده از مسیر های جایگزین در اجرای هرچه بهتر طرح ترافیکی روز سیزدهم فروردین مجموعه را یاری کنند.

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه