آخرین اخبار

7. ارديبهشت 1396 - 17:07   |   کد مطلب: 21566
رئیس فدراسیون ورزش‌های همگانی گفت: فدراسیون ورزش‌های همگانی در بین دیگر فدراسیون‌ها رتبه نخست کارآفرینی را دارد و آمار ورزشکاران سازمان یافته آن نیز بیشترین است.

به گزارش بهارانه، به نقل از خبرنگار مهر، علی مجدآرا ظهر پنج شنبه در مجمع انتخاباتی هیئت ورزش های همگانی استان همدان با اشاره به همگانی کردن ورزش در بین مردم، اظهار داشت: باید ورزش همگانی در بین مردم نهادینه شود.

وی بابیان اینکه رهبر معظم انقلاب بارها فرموده اند که توصیه کرده‌ام ورزش همگانی برای مردم واجب است و به مسئولان توصیه می‌کنم در این راه حمایت کنند، گفت: آمار حضور مردم در ورزش همگانی روز به روز در حال افزایش است و در حال حاضر ۲۱ درصد مردم به ورزش همگانی روی آورده‌اند.

وی اضافه کرد: خوشبختانه دو هفته پیش مرکز آمار گزارشی منتشر کرد که آمار ۲۱ درصدی مشارکت مردم کشور در ورزش‌های همگانی به ۲۳ درصد افزایش داشته است.

مجدآرا با اشاره به کارهای انجام شده در فدراسیون بیان کرد: مشکلات در همه جا وجود دارد و ما در فدراسیون کارهای نکرده زیادی داریم اما در عوض کارهای خوبی از جمله سند توسعه و تحول ورزش همگانی را انجام داده‌ایم.

رئیس فدراسیون ورزش‌های همگانی گفت: فدراسیون ورزش‌های همگانی در بین دیگر فدراسیون‌ها رتبه نخست کارآفرینی را دارد و آمار ورزشکاران سازمان یافته آن نیز بیشترین است.

وی افزود: در قسمت آموزش رتبه نخست همه فدراسیون‌ها را دارا هستیم و بهترین فدراسیونی که در ورزش بانوان فعالیت دارند ورزش همگانی است.

مجدآرا همدان را یکی از استان‌های ممتاز ورزش همگانی کشور دانست و یادآور شد: همدان نسبت به دیگر استان‌های کشور در سطح ورزش‌های همگانی بالاتر است و کار آن روی برنامه انجام می‌شود و مواردی که ابلاغ می‌شود را نیز انجام می‌دهد.

وی اظهار داشت: باید از فعالیت‌های انجام شده در خیئت همگانی همدان تشکر کنیم زیرا کارهای خوبی در این استان انجام شده اما باید آستین‌ها را بالا بزنیم که کارهای زیادی برای انجام داریم.

رئیس فدراسیون ورزش‌های همگانی عنوان کرد: ما هنوز از دنیا عقب هستیم و باید با توجه به سند توسعه طبق برنامه‌ریزی جلو برویم، هرچند از برنامه پیشرفت خود جلو هستیم اما هنوز خیلی از کارهای ما مانده است.

انتهای پیام

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه