آخرین اخبار

14. ارديبهشت 1396 - 22:49   |   کد مطلب: 21699
به مناسبت روز ملي شوراها در محل سالن آمفي تئاتر كتابخانه فجر صالح آباد با دعوت از اعضاي شوراهاي اسلامي شهر و روستا همایشی برگزار گرديد .

به گزارش بهارانه، بخشدار صالح آباد با اشاره به مجموع خدمات دولت در روستاهاي بخش صالح آباد عنوان نمود : با توجه با اينكه در اين بخش در دوره چهارم شوراها، سه روستا فاقد شورا بودند ولي با تلاشهاي انجام گرفته در دوره پنجم در تمامي روستاهاي واجد شرايط ،انتخابات شورا برگزار خواهد شد.

خانلر همچنين با توجه به نزديك شدن زمان تبليغات ، كانديداها را از تخريب عليه همديگر برحذر داشت.  خانلر توجه به روستا و روستاييان را در رفع مشكلات ايشان از اولويتهاي كاري دولت خواند.

در اين همايش معاونت فرمانداري شهرستان بهار نيز به اين موضوع اشاره داشت كه دولت با تمام توان تلاش نموده و خواهد كرد تا روستاييان به حق و حقوق خود و هر انچه كه لياقت دارند برسند.

سلطاني راد عنوان داشت : در اين دولت بيشتر روستاها از بسياري از خدماتي كه از آن محروم بودند بهره مند شدند هرچند كاستي هايي نيز وجود دارد اما تلاش براي مرتفع كردن انها همچنان ادامه دارد.

معاون مديركل امور روستايي استانداري همدان نيز در اين همايش ضمن اشاره به نقش مردم در تصميم گيريهاي حوزه روستايي از طريق انتخاب شورا عنوان کرد: راهكارهايي براي استقاده از دهياران باسابقه درخشان در دوره هاي بعدي شورا نيز وجود دارد و اين منوط به عملكرد خوب دهياران در طول خدمت در سالهاي قبل مي باشد.

پوينده ادامه داد:  در برنامه ريزي جديد مقرر گرديده كه دوره هاي اموزشي متنوعي براي دهياران و شوراها منظور گردد كه با تسلط بر قوانين، امور به شكل مطلوبي انجام پذيرد.  
امام جمعه شهر صالح آباد نيز در اين همايش ضمن تبريك روز ملي شوراها با اشاره به ايات قراني اهميت شور و مشورت را ياداوري کرد و گفت: از اهميت مشورت همين بس كه در قران سوره اي به نام شورا نامگذاري شده است و مشورت از صفات مومن عنوان مي شود و آياتي نيز در اين خصوص نازل گرديده و احاديث و روايات فراواني در بحث شورا وجود دارد.
در پايان اين همايش با اهدا لوح يادبود و هديه از اعضاي شوراهاي شهر و روستا تجليل به عمل آمد.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه