آخرین اخبار

19. ارديبهشت 1396 - 2:36   |   کد مطلب: 21759
در همایش حامیان روحانی صورت گرفت:
گل تقدیمی رئیس جمهور به بداخلاقی ها
همایش حامیان روحانی به همت ستاد وی در استان همدان، پیش از ظهر امروز در ورزشگاه شش هزارنفری ابن سینای این شهر برگزار شد | جمعی از مخالفین او شعارهایی علیه روحانی سر دادند که روحانی با دست تكان دادن برای آنها و سپس تقدیم كردن گلی به آنها گفت: تنها در ستاد روحانی است كه مخالفان می توانند این چنین آزادانه اظهار عقیده كنند.

به گزارش بهارانه، به نقل از همدان پرس؛ روحانی در همایش حامیانش در همدان به مخالفانش گل سرخی تقدیم كرد و گفت: فقط در ستاد روحانی می شود آزادانه مختلفت مرد.

همایش حامیان روحانی به همت ستاد وی در استان همدان، پیش از ظهر امروز در ورزشگاه شش هزارنفری ابن سینای این شهر  برگزار شد.

در ابتدای این همایش ضرابی رئیس ستاد روحانی در همدان با بیان اینكه "ما برای پیروزی آمده ایم" به تشریح دلایل حمایت از روحانی پرداخت.

در ادامه سید كاظم اكرمی وزیر آموزش و پرورش در دولت هشت سال دفاع مقدس گفت: اگر شادی و نشاط و آزادی احزاب را، رابطه معلوم با كل دنیا را، امنیت آموزش و پروش را، خودكفایی در محصولات كشاورزی را  و افزایش حقوق معلمین را می خواهید، باید روحانی را انتخاب كرد.

پس از او نماینده دانشجویان استان همدان نیز در سخنانی یادآور شد: دولتی بر سر كار است كه مولود جریان های اصلاح جو و عقلانیت است. ما بر این باوریم كه روحانی سیمای دیگری از خاتمی و اعتدال گرایی مقابل افراط و تند روی است.

در این همایش که  از ساعت ٩:٣٠ آغاز و تا ساعت ١٢:٣٠ ادامه داشت،  نیمی از سالن  به خانوم ها و نیم دیگرش  به آقایان اختصاص داده شده بود.

همچنین در وسط این ورزشگاه نیز دانشجویان و جوانان حامی روحانی با صف بندی مقابل سن اجرای برنامه ایستاده بودند.

مردم پیش از سخنرانی روحانی با پخش آهنگ و بالاگرفتن پوستر و نمادهای ستاد روحانی، حمایتشان را از وی نشان دادند.

یكی از حاشیه های این مراسم  شعارهای اصلاح طلبانه  همچون "بسیجی واقعی همت بود و باكری"، " اصلاحات زنده باد خاتمی پاینده باد"، "روحانی روحانی حمایتت می كنیم" ،"نه قاضی نه سر دار دولت قانون مدار"بود.

دقایقی پیش از شروع سخنرانی روحانی در ورزشگاه شش هزار نفری، جمعی از مخالفین او شعارهایی علیه روحانی سر دادند که روحانی با دست تكان دادن برای آنها و سپس تقدیم كردن گلی به آنها گفت: تنها در ستاد روحانی است كه مخالفان می توانند این چنین آزادانه اظهار عقیده كنند.

در میان سخنرانی كه مخالفان از سالن بیرون رفته بودند، روحانی خطاب به حاضرین گفت: بداخلاق ها را چه كار كردید دلمان برای آن ها تنگ شد.

انتهای پیام

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه