آخرین اخبار

19. ارديبهشت 1396 - 2:38   |   کد مطلب: 21760
در سال ۹۴ بر خلاف آنچه همه پیش‌بینی می‌کردند دچار مشکل بزرگ مالی شدیم و درآمد نفت یک چهارم شد و قیمت نفت به 30 تا 40 دلار رسید و بعضی از وعده‌های ما کُند پیش رفت اما در ۹۵ تلاش کردیم جبران‌کنیم | در آغاز دولت به وزرا و استانداران گفتم برای استان چیزی بگویید که شدنی است چرا که وعده‌ها زیاد داده شد و عمل کمتر شد ‌که مردم خسته شدند.

به گزارش بهارانه، به نقل ازهمدان پرس؛ رئیس جمهور گفت: خوشحالم امروز مردم همدان از طریق ریل به راه‌آهن کشور متصل می‌شوند.

حجت‌الاسلام حسن روحانی صبح دوشنبه 18 اردیبهشت در آئین افتتاح راه‌آهن همدان- تهران اظهار کرد: افتتاح راه‌آهن اقدام خوشحال‌کننده‌ای است که مردم همدان سال‌ها منتظر آن بودند.

وی با بیان اینکه اجرایی شدن این طرح کاری خوشایند و خوشحال‌کننده بود و مردم این استان سال‌ها منتطر اتمام این طرح بودند، عنوان کرد: کار و فعالیت این ایستگاه را امروز با نام و توکل به خداوند افتتاح می‌کنیم.

روحانی اظهار کرد: در سال ۹۴ بر خلاف آنچه همه پیش‌بینی می‌کردند دچار مشکل بزرگ مالی شدیم و درآمد نفت یک چهارم شد و قیمت نفت به 30 تا 40 دلار رسید و بعضی از وعده‌های ما کُند پیش رفت اما در ۹۵ تلاش کردیم جبران‌کنیم.

وی با بیان اینکه خوشحالم امروز یکی از وعده‌هایی که داده شد، به منصه ظهور رسید، تصریح کرد: زمانی‌که به وعده عمل می‌کنی احساس سبکی می‌کنید که بار مسئولیت را به مقصد رساندید.

روحانی با اشاره به اینکه وفای به عهد لذت خود را دارد، خاطرنشان کرد: در آغاز دولت به وزرا و استانداران گفتم برای استان چیزی بگویید که شدنی است چرا که وعده‌ها زیاد داده شد و عمل کمتر شد ‌که مردم خسته شدند.

وی با ابرازخرسندی از تحقق وعده داده شده دولت تأکید کرد: در اردیبهشت در همدان شاهد افتتاح راه‌آهن هستیم، خرداد در کرمانشاه، تیر در ارومیه، مرداد در رشت و شهریور در تبریز شاهد افتتاح راه‌آهن خواهیم بود به طوریکه تا پایان دولت هر ماه یک افتتاح داریم.

وی با بیان اینکه مسأله راه‌آهن برای محیط زیست و ترانزیت بسیار مهم است، عنوان کرد: از جلسات اولی که با مقام معظم رهبری داشتیم، یکی از مباحثی که مطرح شد، بحث ریل بود به طوریکه ایشان اصرار داشتند بار کشور و مسافر بر روی ریل قرار گیرد و دولت یازدهم هم تأکید داشت بر روی ریل سرمایه‌گذاری شود.

رئیس جمهور در پایان یادآور شد: سرمایه‌گذاری بحث آب و فاضلاب، ریل و محیط زیست از اولویت‌های دولت یازدهم است.

انتهای پیام

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه