آخرین اخبار

16. خرداد 1396 - 14:22   |   کد مطلب: 22219
معاون فرهنگی دانشگاه بوعلی‌سینا تصریح کرد: با توجه به همزمانی ماه مبارک رمضان و ایام امتحانات دانشجویان، امسال مراسم اعتکاف دانشجویی برگزار نمی‌شود.

به گزارش بهارانه،دکتر علی‌اکبر عروتی‌موفق در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه همدان، با بیان اینکه مراسم شب‌های احیاء به همراه سخنرانی و مداحی در مسجد دانشگاه بوعلی برگزار می‌شود، افزود: معاونت دانشجویی دانشگاه به صورت روزانه مراسم افطاری برای دانشجویان درنظر گرفته است.

وی به برنامه‌های این دانشگاه در آستانه ارتحال امام(ره) پرداخت و گفت: مراسم بزرگداشت امام راحل با حضور جمعی از دانشگاهیان ظهر امروز در مسجد بزرگ دانشگاه برگزار شد که در این مراسم برخی از شخصیت‌ها به سخنرانی و مداحی در مدح امام(ره) پرداختند.

عروتی‌موفق اعزام تعدای از مبلغان به خوابگاه‌ها را از دیگر برنامه‌های ارتحال امام(ره) عنوان کرد و یادآور شد: این افراد به تبیین ابعاد شخصیتی و اخلاقی امام(ره) در سطح خوابگاه‌ها خواهند پرداخت.

وی خاطرنشان کرد: سرویس‌هایی برای دانشجویان درنظر گرفته شده که در برنامه‌های ارتحال امام(ره) و شب‌های قدر در مسجد حضور داشته باشند همچنین شرکت برای عموم مردم در این مراسم‌ها آزاد است.

انتهای پیام

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه