آخرین اخبار

31. خرداد 1396 - 1:47   |   کد مطلب: 22463
نماینده ولی فقیه در استان و استاندار همدان در بیانیه مشترکی از مردم برای شرکت در راهپیمایی روز قدس دعوت کردند.

به گزارش بهارانه، به نقل از خبرگزاری مهر، طی بیانیه مشترکی امام جمعه و استاندار همدان مردم را به شرکت در راهپیمایی روز قدس دعوت کردند.

در متن این بیانیه  آمده است: ملت مسلمان ایران پس از پیروزی انقلاب اسلامی آرمان دفاع از ملت های مظلوم جهان را برگزید و به پیروی از امام راحل آزادی قدس از چنگال رژیم غاصب صهیونیستی را فریاد زد.

این بیانیه می افزاید: تعیین روز قدس به عنوان نمادی برای آزادی خواهی، ظلم ستیزی و همراهی با مظلومان از یادگارهای بنیانگذار جمهوری اسلامی است که این تدبیر، آرمان فلسطین را که می رفت در جهان به فراموشی سپرده شود، به مطالبه اصلی ملت های آزاده جهان تبدیل کرد و خانه عنکبوتی رژیم صهیونستی را بیش از پیش نمایان ساخت.

امام جمعه و استاندار همدان عنوان کردند: امروز ملت فلسطین، همه ملتهای آزاده جهان را در راه مبارزه با صهیونیست غاصب و رژیم جعلی اسرائیل، در کنار خود می بیند و حمایت همه ملت های آزاده جهان را در راه آزاد سازی قدس شریف، با خود به همراه دارد.

در این بیانیه ذکر شده است: ملت غیور و پرافتخار ایران در تمامی صحنه ها حضوری حماسه آفرین دارند، همچنان که در انتخابات امسال حضور حماسی مردم، مهر تایید بر آرمان ها و راهی بود که در سال ۵۷ در میثاق با امام و ولایت آغاز کردند.

آیت الله محمدی و محمد ناصر نیکبخت در این بیانیه تاکید کردند: اگر وفاداری، فداکاری و پایمردی این ملت در راه پاسداری از نظام جمهوری اسلامی، بر استکبار سنگین است و توطئه حمایت از کشورهای متحجر منطقه در برابر مردمسالاری دینی ایران و تهاجم تروریستی به مجلس و مرقد مطهر امام راحل را به عنوان ۲ نماد مهم در مردمسالاری دینی طراحی می کند، این توطئه ها هیچ تاثیری بر مردم غیرتمند ایران نخواهد داشت و عزم آنها را در پیمودن مسیری که با امام و شهدا آغاز کرده اند، جزم تر می کند.

بیانیه تاکید می کند: ملت ایران تروریستها را پیش از این شرمنده ایثار و فداکاری خود کرده است و این بار نیز استکبار جهانی و تروریستها، از جنگ طلبی و خشونت علیه ملت ایران، سودی نخواهد برد و تنها چهره ریا کارانه آنها که با شعار دمکراسی با رژیم های قبیله ای علیه مردم سالار ترین کشور منطقه توطئه می کنند برای همه هویدا می شود.

امام جمعه و استاندار همدان از عموم مردم شریف و روزه دار این استان دعوت کردند بار دیگر با حضور یکپارچه در راهپیمایی روز قدس، ضمن نمایش وحدت و انسجام خلل ناپذیر امت اسلامی، غریو آزادی قدس شریف و اضمحلال صهوینیست و استکبار جهانی را همگام با آزادگان جهان سر دهند.

انتهای پیام

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه