آخرین اخبار

3. تير 1396 - 20:46   |   کد مطلب: 22523
نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه روز قدس را مسلمانان باید زنده نگه دارند و امروز روح بزرگ امام راحل نظاره‌گر این حضور پرشور و گسترده است، گفت:روز قدس روز مبارزه علیه نظام سیاسی ظالمانه در جهان است.

به گزارش بهارانه، حسن بهرام نیا در حاشیه راهپیمایی روز قدس در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در نهاوند اظهار داشت: بنا به فرموده امام خمینی (ره) روز جهانی قدس، روز اسلام است و امام راحل با نام‌گذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز قدس اعلام کردند که همه مسلمان و همه ملت‌های آزادی‌خواه با همه توان و ظرفیت خود برای ریشه کردن رژیم اشغال‌گر قدس که دست پروده جبهه استکبار است باید بسیج شوند.

نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: رژیم اشغال‌گر صهیونیستی که یک رژیم دست‌ساخته استکبار جهانی است و استکبار برای استقرار و ثبات کامل این نظام سلطه‌گر با جنایات بی‌رحمانه به قتل و عام مردم بی‌دفاع و مظلوم فلسطین پرداختند.

وی تصریح کرد: به واسطه‌ این جنایت‌ها سرزمین مقدس قدس و مسجد‌القصی که اولین قبله مسلمانان بود توسط این رژیم اشغال شد و یک میلیون و 200 هزار نفر از مردم فلسطین از سرزمین خود آواره شدند و این سرزمین تحت تسلط کامل رژیم صهیونیستی درآمد و این یک قصه و درد بزرگ بر دل همه مسلمین جهان است.

بهرام‌نیا افزود: رژیم اشغال‌گر اسرائیل نه تنها به اشغال فلسطین بسنده نکرده است بلکه به واسطه این‌که خود را نژاد برتر می‌دانند و در قانون اساسی خود حد و حدودی برای مرزهای جغرافیایی خود تعیین نکرده‌، اشغال کشورهای مسلمان دیگر را مورد هدف قرار داده است‌.

بهرام‌نیا عنوان کرد: بنا بر فرموده امام راحل روز قدس روز احیای اسلام است که باید در این روز به ابر قدرت‌ها هشدار  داد و روز قدس را مسلمانان باید زنده نگه دارند و امروز روح بزرگ امام راحل نظاره‌گر این حضور پرشور و گسترده مردم کشورمان در راهپیمایی روز قدس است.

وی با بیان‌ این‌که امام راحل بر اهمیت این روز بسیار تاکید کرده‌اند، گفت: اهمیت این روز صرفا برای این نیست که ما از یک ملت مظلوم که از خانه خود رانده شده‌اند دفاع کنیم بلکه این یک مبارزه علیه نظام سیاسی ظالمانه است و صهیونیسم و این دولت قاصب محکوم به فنا است و این مهم انشاءالله محقق خواهد شد.

نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: علی‌رغم تبلیغات جهانی انتفاضه فلسطین خاموش شدنی نیست و آینده روشن و پیروزی در پیش روی این انتفاضه خواهد بود.

وی تصریح کرد: امروز حضور نیروهای مردمی و انقلابی،  نیروهای بسیج، نیروهای نظامی، سپاه‌ پاسداران و غیره در سرزمین‌های اسلامی که با اقتدار مقابل دشمنان ایستاده‌اند و روز‌به‌ روز بر این اقتدار نظامی، امنیتی و سیاسی افزوده می‌شود.

بهرام‌نیا افزود: همین اقدامات اخیر کور تروریستی که دست نشانده و اجیر شده جبهه استکبار، در راستای ترور هموطنان عزیزمان در مجلس و حرم مطهر امام راحل اتفاق افتاد و رهبر فرزانه کشورمان فرمودند این اقدامات یک ترقه بازی بود و دشمنان جواب دندان شکن را به زودی خواهند دید.

وی بیان کرد: رهبر فرزانه ما با این اقدام زیرکانه سپاه پاسداران اعلام کردند که امروز ما یک کشور موشکی هستیم و بدخواهان در هیچ نقطه‌ای در کره زمین از برد موشکی ایران در امان نخواهند بود.

بهرام‌نیا عنوان کرد: امروز که دیگر انتخابات تمام شده است همه ما با هم برادریم و خلاف این محکوم است و لذا اول به خودم و به همه کسانی که جایگاه کاری‌شان را به واسطه انتخاب مردم به دست آورده‌اند توصیه می‌کنم به مشکلات کشور بپردازند.

وی گفت: امروز لازم است از مردم هوشیار و مومن که علارغم روزداری و هوای گرم در دفاع از ملت مظلوم فلسطین به پا خواستند قدردانی کنیم.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه