آخرین اخبار

9. تير 1396 - 0:36   |   کد مطلب: 22590
فرمانده انتظامی شهرستان بهار گفت: تامین امنیت و خدمت به مردم از اهداف مشترک دستگاه قضا و پلیس است.

به گزارش بهارانه، به نقل از خبرگزاری فارس از بهار، امشب فرمانده انتظامی شهرستان بهار با رئیس دادگستری و دادستان شهرستان بهار دیدار کردند که در این مراسم تامین امنیت و خدمت به مردم از اهداف مشترک دستگاه قضا و نیروی انتظامی برشمرده شد.

فرمانده انتظامی شهرستان بهار در این برنامه با اشاره به عملکرد قوه قضائیه و ارتباط آن با کار پلیس اظهار کرد: مردم عملکرد قوه قضائیه و پلیس را در برخورد با جرائم از یکدیگر جدا نمی‌دانند و بر این اساس عملکرد خوب دستگاه قضا در برخورد به موقع و جدی با جرائم، زحمات پلیس را به بار نشانده و بازتاب خوبی از عملکرد پلیس در جامعه انعکاس می‌دهد.  

  بزرگعلی نوری با اشاره به لزوم تعامل هر چه بیشتر دستگاه قضا و انتظامی گفت: لزوم تعامل بیشتر دستگاه قضائی با پلیس برای رفع ابهامات قانونی و آموزش قضائی ظابطین از نکات مورد ضروری و مهم است که باید اهتمام به آن در برنامه‌های هر دو سازمان قرار گیرد.

وی با تشکر از حسن همکاری و تعامل مسئولان و قضات دادگستری شهرستان بهار گفت: برقراری امنیت در تمام ابعاد آن و خدمت به مردم از اهداف مشترک هر دو سازمان است.

گفتنی است در انتهای این مراسم فرمانده انتظامی شهرستان بهار و هیأت همراه ضمن تبریک هفته قوه قضائیه از دادستان عمومی و انقلاب شهر بهار، حمزه داوودی و رئیس دادگستری شهرستان محمدهادی محمدیان تقدیر کردند.

انتهای پیام

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه