آخرین اخبار

12. تير 1396 - 1:57   |   کد مطلب: 22631
دبیر هیئت تیراندازی با کمان استان‌همدان:
مسابقات انتخابی تیروکمان استان همدان برگزار شد
دبیر هیئت تیراندازی با کمان استان‌همدان گفت: مسابقات انتخابی تیر و کمان استان‌همدان به مناسبت گرامیداشت سالگرد مرحوم نیلی در ورزشگاه شهید شمسی‌پور همدان برگزار شد.

به گزارش بهارانه، ساسان رضوی مشعوف در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به برگزاری مسابقات انتخابی تیر و کمان استان به مناسبت گرامیداشت مرحوم نیلی اظهار داشت: این مسابقات با حضور ۶۰ شرکت‌کننده از سراسر استان در رشته‌های ریکرو و کامپوند در دو بخش مردان و بانوان برگزار شد.

وی افزود: در رشته ریکرو آقایان به ترتیب عرفان نصیری و محمد فراهانی هر دو از همدان به ترتیب اول و دوم و مرتضی شاکری از فامنین و مهدی گلزاریان پور از همدان مشترکا سوم شدند.

دبیر هیئت تیراندازی با کمان استان‌همدان با اشاره به سایر نتایج این مسابقات گفت: در رشته کامپوند آقایان سید مصطفی حسینی و جواد چهاردولی هر دو از همدان به ترتیب اول و دوم شدند و رضا سلیمی و محسن مرادی هر دو از همدان مشترکا سوم شدند.

رضوی مشعوف خاطرنشان کرد: در رشته کامپوند بانوان مژگان مژگانی، رؤیا عبدالرحمانی و الهه جاوید هر سه از همدان اول تا سوم شدند.

وی با اشاره به سایر نتایج این رقابت‌ها بیان کرد: در رشته ریکرو بانوان مهسا محمودی قهرمان شد، مهناز قره‌باغی از همدان در رده دوم قرار گرفت و لاله پورقیاسیان و مه گل صدوقی هر دو از همدان مشترکا سوم شدند.

دبیر هیئت تیراندازی با کمان استان‌همدان با اشاره به تجهیزات این رشته ورزشی گفت: در زمینه تأمین کمان‌های آموزشی مشکلی نداریم و فدراسیون در این زمینه سهمیه‌هایی برای هیئت‌های استانی در نظر گرفته و کمان‌های آموزشی در ایران نیز ساخته می‌شود.

انتهای پیام

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه