آخرین اخبار

20. تير 1396 - 19:10   |   کد مطلب: 22782
دبیر کمیته امر به معروفو نهی از منکر خبر داد:
همایش بزرگ حجاب و عفاف 21 تیرماه در پارک لاله بهار برگزار می شود
مهدی ساعد دبیر کمیته امر به معروف و نهی از منکر از برگزاری برنامه های متنوعی جهت گرامیداشت هفته حجاب و عفاف در این هفته خبر داد.

به گزارش بهارانه، ساعد با گرامیداشت هفته حجاب و عفاف روزهای 17 تا 23 تیرماه را هفته گرامیداشت حجاب و عفاف عنوان کرد و گفت: روز 21 تیرماه به طور مشخص به عنوان روز حجاب و عفاف نامگذاری شده و دلیل تاریخی آن واقعه 21 ام تیرماه سال 1314 و  جنایت رضاخان در مسجد گوهر شاد در کشف حجاب بانوان است.

ساعد گفت: امروزه که حجاب و عفت در جامعه به یک موضوع مهم تبدیل شده توجه بیش از پیش به آن را می طلبد. به همین جهت برنامه های متنوعی برای گرامیداشت این هفته در نظر گرفته ایم که از آن جمله می توان به دیدار زنان بسیجی شهرستان بهار با امام جمعه شهرستان در اولین روز از این هفته اشاره کرد.

ساعد ادامه داد: در دومین روز از این هفته راهپیمایی بسیجیان شهرستان به این مناسبت را داشتیم و همچنین اعزام تیم پزشکی به روستای قره باغی و ویزیت رایگان اهالی این روستا از دیگر برنامه های این هفته بود.

وی ادامه داد: نشست تخصصی در فرمانداری بهار، غبارروبی مزار شهدا، سرکشی از ادارات به منظور بحث عفاف و حجاب کارکنان زن  و همچنین سرکشی از مراکز عرضه و فروش البسه بانوان با حضور دادستان و یا نماینده دادستان از دیگر برنامه های این هفته است.

ساعد ادامه داد: اصلی ترین برنامه ما در این هفته روز چهارشنبه 21 ام تیرماه برگزار می شود که همایش بزرگ حجاب و عفاف است و راس ساعت 18 تجمع بانوان محجبه را در این مکان داریمو که سخنران برنامه حجت الاسلام دارابی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه می باشد. همچنین در این همایش انواع برنامه های فرهنگی و مسابقه گنجانده شده و همچنین اهدای جوایز به ورزشکارن محجبه بسیجی که در مسابقات ورزشی موفق به کسب مقام شده اند نیز انجام خواهد شد.

وی همچنین ادامه داد: در روز جمعه نیز برنامه شرکت در نماز جمعه را داشته و در جنب نماز جمعه نمایشگاهی از محصولات و تولیدات بانوان عفیفه شهرستان را دایر خواهیم کرد.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه