آخرین اخبار

23. تير 1396 - 13:01   |   کد مطلب: 22824
کارشناس امور فرهنگی تبلیغات اسلامی بهار خواستار شد:
مشارکت هیئات مذهبی شهر مهاجران در پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی
کارشناس امور فرهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان بهار خواستار مشارکت هیئات مذهبی شهر مهاجران در پیشگیری از آسیب های اجتماعی شد.

به گزارش بهارانه، به نقل از خبرنگار مهر، محمد شهابی صبح پنج شنبه در جلسه هیئات مذهبی شهر مهاجران خواستار مشارکت هیئات مذهبی این شهر در پیشگیری از آسیب های اجتماعی شد.

شهابی گفت: شهر مهاجران با جمعیتی بالغ بر ۸ هزار نفر دارای ۵ هیئت مذهبی است که به طور متوسط در مناسبت های مذهبی و ملی مهم بیش از ۲ هزار نفر در برنامه های شرکت می‌کنند.

وی گفت: اگر سرمایه گذاری فرهنگی برای آموزش انجام پذیرد حرکت های بسیار مؤثری در پیشگیری از آسیبهای اجتماعی انجام خواهد شد.

کارشناس امور فرهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان بهار همچنین به روز ملی عفاف و حجاب اشاره کرد و گفت: از بین‌بردن عفاف و حجاب، رویکرد جنگ نرم دشمن است.

شهابی اضافه کرد: حجاب از احکام مسلم دین اسلام است و اگر این ارزش در جامعه کم‌ رنگ شود جامعه اسلامی دچار هنجارشکنی می‌شود.

وی عنوان کرد: آیات فراوانی در قرآن کریم به موضوع عفاف و حجاب پرداخته و این معنی را می‌رساند که زن مسلمان باید آن چنان در میان مردم رفت و آمد کند که علائم عفاف و وقار و سنگینی و پاکی در آن مشخص و هویدا باشد و با این صفت شناخته شود.

انتهای پیام

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه