آخرین اخبار

7. مرداد 1396 - 1:15   |   کد مطلب: 23049
استاندار همدان با بیان اینکه سپاه مدافع ارزش‌ها و داشته‌های انقلاب اسلامی است، گفت:اقتدار امروز کشور حاصل تلاش‌های سپاه و سایر نیروهای نظامی است و ما بیشترین همکاری را با سپاه استان خواهیم داشت.

به گزارش بهارانه، به نقل از خبرگزاری تسنیم از همدان، محمدناصر نیکبخت ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه فرماندهان سپاه انصارالحسین(ع) همدان با گرامیداشت دهه کرامت اظهار داشت: اگر امروز تنها کشور قدرتمند شیعه در جهان هستیم به دلیل روش و مسیری است که ائمه(ع) پیمودند و ما نیز رهرو آنان هستیم.

وی با اشاره به اینکه "هرآمدنی رفتی دارد" و چه خوب است که هنگام رفتن از فرد به نیکی یاد کنند افزود: سردار ابوحمزه فردی هستند که بر اعتقاداتش پافشاری می‌کند به همین دلیل نیز وی را فردی محکم می‌شناسم.

استاندار همدان گفت: اگر چه اختلافاتی در یک خانواده ممکن است به وجود آید اما آنچه اهمیت دارد این است که اخلاقیات افراد آسیب نبیند که خدا رو شکر این اتفاق نیز نیفتاد.

وی با آرزوی توفیق و سربلندی برای سردار ابوحمزه تصریح کرد: وقتی متوجه شدم قرار است سردار ابوحمزه از استان خارج شوند دلم می‌خواست سردار مجیدی یا سردار فرجی که هر دو از نیروهای بومی استان به شمار آمده و سابقه ایثارگری دارند فرماندهی سپاه را برعهده گیرند.

نیکبخت عنوان کرد: سردار مجیدی که حالا فرماندهی سپاه همدان را بر عهده دارند انسان شریف، خوش فکر و بی غل و غش است که من همین جا قول می‌دهم بیشترین همکاری در استان را با ایشان داشته باشم.

وی با تاکید براینکه همه ما یک خانواده بوده و دلیل عصبانیت آمریکا از ما نیز همین است تصریح کرد: تحریم‌های مادر امریکا زمانی اتفاق افتاد که اتحادیه اروپا نیز آنها را همراهی می‌کرد نه امروز که هیچ کدام از کشورها با او همراهی نکرده و به اقدام آنها نیز اعتراض کرده‌اند.

استاندار همدان عنوان کرد: آمریکا همیشه خبیث بوده  و همیشه معلون است آنها تحریم‌های مادر خود را با زدن هواپیمای مسافربری ما در خلیج فارس به همراه تحریم‌های سنگین از 40 سال پیش آغاز کردند.

وی گفت: دلیل تحریم کردن سپاه توسط دشمنان این است که این نهاد وظیفه حفظ و حراست از انقلاب اسلامی  را عهده‌دار بوده و به نوعی ستون فقرات نظام است و گرنه نهادهای نظامی دیگری نیز در کشور وجود دارند.

نیکبخت تاکید کرد: از دیدار فرماندهان سپاه با رییس جمهور سپاسگذارم جلسه‌ای که مذاکرات انجام شده در آن برای ما دلگرم کننده بود.

وی افزود: ما همه در یک کشتی نشسته و یک رهبری داریم که حاضریم جان خود را فدای او کنیم پس چرا نیرویی که از ارزش‌ها و داشته‌های ما دفاع می‌کند را تقویت نکنیم.

استاندار همدان بیان کرد: جمهوری اسلامی ایران در حال حاضر در مذاکرات منطقه نقش آفرینی می‌کند چرا که کشور قدرتمندی است؛ اقتداری که توسط سپاه و دیگر نیروهای نظامی و انتظامی ما ایجاد شده است.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه