آخرین اخبار

12. مرداد 1396 - 17:48   |   کد مطلب: 23126
اصحاب رسانه همدان در آستانه هفته خبرنگار با حضور در گلزار شهدا با آرمان شهیدان سرافراز تجدید میثاق کردند

به گزارش بهارانه، به نقل از خبرگزاری تسنیم از همدان، صبح امروز اصحاب رسانه همدان به مناسبت فرارسیدن هفته خبرنگار در اولین برنامه، با حضور در باغ بهشت همدان و ادای احترام به مقام شامخ شهدا، گلزار شهدای همدان را عطرافشانی کردند.

در این برنامه معاون سیاسی امنیتی استاندار همدان، رئیس خانه مطبوعات استان، اعضای هیئت‌مدیره خانه مطبوعات، خبرنگاران و عکاسان حضور داشتند که پس از اجرای سرود ملی شاخه گل‌هایی همراه با ادای احترام به مقام شامخ شهدا بر روی سنگ مزار شهیدان قرار داند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار همدان ضمن عرض تبریک خدمت اصحاب رسانه به مناسبت فرارسیدن هفته خبرنگار، اظهار داشت: هفته و روز خبرنگار برگرفته از سالروز شهادت شهید صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی است که در کنسولگری جمهوری اسلامی ایران توسط جریان طالبان به شهادت رسید.

محمد ابراهیم الهی تبار افزود: حضور امروز خبرنگاران و ما در مزار شهدای همدان بهانه‌ای برای تجلیل و تکریم از کسانی است که در عرصه خبر و خبرنگاری توانسته‌اند مردم را نسبت به مسائل جامعه در داخل و خارج کشور مطلع و آشنا کنند.

محمد ابراهیم الهی تبار با اشاره به اینکه خبرنگاران پل ارتباطی بین مسئولان و مردم را برقرار می‌کنند، بیان کرد: امروز با حضور در گلزار شهدای همدان به مقام شهدا و به خصوص شهدای خبرنگار ادای احترام می‌کنیم.

وی با بیان اینکه خبرنگاران رسالت سنگینی را به دوش می‌کشند، عنوان کرد: به خصوص خبرنگاران که علارغم همه مخاطرات میدان نبرد جان خود را در طبق اخلاص گذاشتند تا بتوانند عزت، عظمت، مجاهدت‌ها، ایثار و از خود گذشتگی فرزندان این مرز و بوم را در تاریخ ثبت و به نسل‌های آینده منتقل کنند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار همدان تأکید کرد: امروز اگر با افتخار از فرهنگ دفاع مقدس، تاریخ جنگ، ازخودگذشتگی و ایثار رزمندگان صحبت می‌کنیم ماحصل تلاش کسانی است که در میدان‌های نبرد با از خودگذشتگی و جان‌فشانی حضور پیدا کرده و توانستند لحظه‌به‌لحظه‌های حماسه سازی جوانان این مرز و بوم را در میدان‌های نبرد ثبت و ضبط کنند.

الهی تبار با تأکید بر اینکه شهدا با از خودگذشتگی و خون خود تاریخ مظلومیت و مقاومت مسلمان ایران را نوشتند، تصریح کرد: امیدواریم که بتوانیم ادامه دهنده راه شهدا باشیم تا حماسه پر افتخار ملت بزرگ ایران را به آیندگان منتقل کنیم.

وی اظهار داشت: ضمن اینکه هفته خبرنگار را خدمت اصحاب رسانه استان همدان تبریک عرض می‌کنم امیدواریم که خبرنگاران بتوانند مسیر از خودگذشتگی طی کرده و رسالتی که به عهده دارند را به خوبی به انجام برسانید.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه