آخرین اخبار

12. مرداد 1396 - 18:57   |   کد مطلب: 23132
رئیس اداره پیش‌بینی هواشناسی استان همدان با اشاره به وضعيت جوي پايدار هوا در همدان تا سه روز آینده، گفت: خنکی نسبی هوا به ویژه طی شب‌ها تا جمعه ادامه دارد.

به گزارش بهارانه، نادر پیرتاج امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان، با بیان اینکه هوای استان صاف تا قسمتی ابری، گاهی همراه با وزش باد است، اظهار کرد: در ساعات بعد از ظهر در برخی ساعات افزایش ابر را شاهد هستیم.

وی با تأکید بر اینکه وضعیت جوی هوا تا سه روز آینده ادامه خواهد داشت، گفت: خنکی نسبی هوا به ویژه طی شب‌ها تا جمعه ادامه خواهد داشت.

رئیس اداره پیش‌بینی هواشناسی استان همدان بیان کرد: از روز شنبه مجدداً با تقویت سلول گرمای تابستانه روند افزایش نسبی دما در استان همدان پیش‌بینی شده است؛ پدیده گرد و غبار را طی چند روز آینده در استان نخواهیم داشت.

به دمای هوای همدان طی 24 ساعت گذشته اشاره کرد و افزود: دمای هوای همدان در این بازه زمانی در خنک‌ترین ساعات 12 درجه سانتیگراد بالای صفر و در گرمترین ساعات 32 درجه سانتیگراد بالای صفر به ثبت رسید.

وی با اشاره به خنک‌ترین و گرمترین نقاط استان طی 24 ساعت گذشته، تصریح کرد: شهر بهار با دمای 10 درجه سانتیگراد بالای صفر و شهرستان‌های نهاوند و فامنین با 34 درجه سانتیگراد بالای صفر به ترتیب خنک‌ترین و گرمترین نقاط استان گزارش شدند.

انتهای پیام

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه