آخرین اخبار

24. مرداد 1396 - 18:09   |   کد مطلب: 23317
مسابقات لیگ برتر هاکی بانوان کشور از فردا به میزبانی همدان آغاز می‌شود و تیم همدان به دنبال تکرار قهرمانی در این مسابقات است.

به گزارش بهارانه، به نقل از خبرگزاری فارس از همدان، رقابت‌های لیگ برتر هاکی بانوان از فردا در سالن ابن‌سینای شهر همدان آغاز و تا 27 مردادماه ادامه خواهد داشت، این رقابت‌ها با حضور 6 تیم همدان، ایلام، خراسان، گیلان، گلستان و کرمان برگزار می‌شود.

طیبه نوری سرمربی تیم همدان در این خصوص گفت: تیم همدان از آمادگی بسیار بالایی برخوردار است و ظرفیت لازم برای تکرار عنوان قهرمانی را دارد.

وی تصریح کرد: تمام تلاشمان را خواهیم کرد تا از عنوان قهرمانی خود دفاع کنیم، ضمن اینکه باید از شرایط میزبانی هم نهایت بهره را برده و اجازه عرض‌اندام به رقبا را ندهیم.

نوری خاطرنشان کرد: هاکی بانوان همدان یکی از قطب‌های اصلی کشور است و این موضوع را بارها در مسابقات مختلف ثابت کرده‌ایم این بار هم در لیگ برتر قدرت خود را به رخ قبا خواهیم کشید.

سرمربی تیم هاکی بانوان همدان افزود: بازیکنان خوبی در ترکیب خود داریم و بدون تردید با این نفرات، کسب عنوان قهرمانی دور از دسترس نیست.

گفتنی است؛ تیم همدان در این دوره از مسابقات با ترکیب زینب احمدی، سمیرا یادگاری، پروین صفایی‌پژوه، سمانه قاسمی، آزاده صفایی‌پژوه، مژگان بهرامی، ساناز بهرانی، معصومه جلیلی، ملیکا فامیل محمدی، معصومه احمدی، سحر لطیفی، فاطمه زاغه‌ای، فاطمه قادری، الهام پناهی، راحله پناهی، زهرا زارعی، افسانه زارعی و پریناز سبزآبادی به مربی‌گری طیبه نوری و سرپرستی اقدس نجف‌نیا حاضر می‌شود.

انتهای پیام

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه