آخرین اخبار

28. مرداد 1396 - 8:56   |   کد مطلب: 23360
فرمانده سپاه انصار الحسین(ع) همدان با بیان اینکه استکبار جهانی و در راس آنها آمریکا از توطئه، دشمنی و خصومت علیه جمهوری اسلامی ایران دست برنداشته و برنمی دارند، گفت: شهادت عزتمندانه "محسن حججی" بار دیگر سبب غرور ملی و اقتدار ایران اسلامی‌ شد.

به گزارش بهارانه، به نقل از خبرگزاری تسنیم ، سردار مظاهرمجیدی در یادواره 197 شهید فصل تابستان شهرستان تویسرکان و گرامیداشت شهید مدافع حرم "محسن حججی" اظهار داشت: پس از پیروزی انقلاب اسلامی و در جریان جنگ تحمیلی، نظام استکبار جهانی به دنبال هدف قرار دادن نقاط ضعف جمهوری اسلامی ایران برای تحقق اهداف پلید خود بود اما اکنون توطئه‌های خود را متوجه نقاط قوت و ارکان قدرت نظام اسلامی کرده است.

وی افزود: مهمترین ارکان قدرت نظام اسلامی ایران شامل ولایت فقیه، عموم مردم و ملت بزرگ ایران، روحانیت در خط انقلاب و نهادهای انقلابی مانند ارتش، سپاه پاسداران، بسیج و نیروهای مسلح هستند که امروز از سوی نظام سلطه جهانی مورد شدیدترین هجمه ها قرار می‌گیرند.

مجیدی با اشاره به سوابق سیاه آمریکا به عنوان راس نظام سلطه جهانی در دشمنی و خصومت‌ورزی با ایران بیان کرد: راه‌اندازی کودتای 28 مرداد سال 32، ایجاد سازمان ساواک، به خاک و خون کشیدن قیام 15 خرداد، به راه‌انداختن فتنه‌های 78 و 88، منهدم کردن هواپیمای مسافربری ایران و جنگ افروزی‌های نیابتی و کشتارهای جنایتکارانه در منطقه تنها بخشی از رفتار پلید آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران است.

وی یاد و خاطره شهدای بزرگ شهرستان تویسرکان و 38 شهید این شهرستان در عملیات مرصاد را گرامی داشت و گفت: شهید صیاد شیرازی، رزمندگان گردان انصار الحسین(ع) همدان و رزمندگان تویسرکان را به ملائکه الهی تشبیه کرد که در عملیات مرصاد بر سر دشمنان خدا فرود آمدند.

سردار مجیدی تاکید کرد: شهرستان تویسرکان شهدای بزرگی همچون حاج محسن عینعلی، دلاوری، عصمتی، محمدی دوست، جمور و رضئیی را تقدیم انقلاب اسلامی کرده و اکنون نیز راه روشن این شهدا تداوم دارد.

وی اظهار داشت: شهدا مهمترین عامل اقتدار و عزت جمهوری اسلامی ایران هستند و شهادت عزتمندانه شهید مدافع حرم "محسن حججی" بار دیگر اقتدار جمهوری اسلامی ایران در مواجهه با استکبار جهانی را نشان داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم شهرستان تویسرکان بیش از 753 شهید را تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه