آخرین اخبار

5. شهريور 1396 - 10:26   |   کد مطلب: 23481
در سومین روز از هفته دولت فرماندهان ارشد سپاه انصارالحسین(ع) با استاندار همدان دیدار کردند.

به گزارش بهارانه، به نقل از خبرگزاری تسنیم از همدان، ظهر امروز در سومین روز از هفته دولت در دیدار فرماندهان ارشد سپاه استان با استاندار همدان  بر تعامل و همکاری هر چه بیشتر بین مجموعه سپاه و استانداری برای پیشبرد اهداف نظام و خدمت به مردم تاکید شد.

استاندار همدان در این دیدار اظهار داشت: برای خدمت به مردم و پیشبرد اهداف دولت که همان اهداف نظام است با فرمانده و مجموعه سپاه استان  تعامل را در حد اعلا خواهیم داشت.

محمد ناصر نیکبخت گفت: از هر نوع کمکی در ارتباط با سپاه دریغ نخواهم کرد و متناسب با توان و ضرورت‌ها همکاری لازم را خواهیم داشت.

وی با بیان اینکه آنچه پس از دوران خدمت می‌ماند، عملکردی است که مردم تایید می‌کنند و  ضرورتی ندارد از فرصت همکاری استفاده نشود گفت: استانداری در کنار سپاه برای پیگیری اهداف نظام قرار دارد.

سپاه استان همدان آماده همکاری با دستگاه‌های اجرایی است

فرمانده سپاه استان همدان نیز در این دیدار با تبریک هفته دولت، گفت: سپاه استان برای عملیاتی کردن فرمایشات مقام معظم رهبری به ویژه در زمینه اقتصاد مقاومتی و فرهنگ آماده همکاری با دستگاه های اجرایی است.

سردار مظاهر مجیدی، افزود: مجموعه سپاه استان به دنبال تعامل برای اجرای فرمایشات مقام معظم رهبری بخصوص در حوزه هایی مانند عدالت اجتماعی و رسیدگی به محرومین  است که نتیجه کار برای مردم است.

وی گفت: سپاه استان در قرارگاه‌های پیشرفت و عدالت، راهیان نور و طرح کرامت  وظایف مشترک  دیگر آمادگی ورود جدی تر و همکاری بیشتر دارد.

فرمانده سپاه استان در پایان سخنان خود تصریح کرد:  سپاه استان کمک حال نماینده ارشد دولت در استان  برای انجام هر چه بهتر ماموریتها خواهد بود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم در این دیدار که سردار مهدی فرجی و تعدادی از فرماندهان سپاه نیز حضور داشتند، لوح سپاسی به استاندار اهدا شد.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه