آخرین اخبار

14. شهريور 1396 - 2:39   |   کد مطلب: 23622
مدیرکل ورزش و جوانان همدان مطرح کرد
موفقیت قهرمانان بین‌المللی همدان در 12 رشته ورزشی
مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان از موفقیت قهرمانان این استان در 12 رشته ورزشی در میادین بین‌المللی خبر داد.

به گزارش بهارانه، رسول منعم در حاشیه مراسم تقدیر از آرمین رنجبر والیبالیست همدانی، در گفت‌وگو با خبرنگار فارس اظهار داشت: در سال‌های قبل در چهار یا پنج رشته صاحب مقام بودیم اما در پنج ماه نخست سال در 12 رشته ورزشی صاحب عنوان آسیایی و جهانی شدیم.

وی با بیان اینکه این موضوع نشان می‌دهد پتانسیل ورزش استان در جایگاه بالایی قرار دارد، در ادامه در خصوص میزبانی‌های ورزشی استان هم ادامه داد: همدان ظرفیت‌های خوبی در میزبانی مسابقات ورزشی دارد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان افزود: سال گذشته بیش از 155 مسابقات کشوری در استان همدان برگزار شد و در سال 96 نیز تاکنون میزبان 46 رویداد کشوری بوده‌ایم.

وی با اشاره به برگزاری مسابقات ورزشی همزمان با هفته دولت خاطرنشان کرد: در مسابقات ورزشی نیز همزمان با هفته دولت نخستین دوره فوتبال حبابی قهرمانی کشور به میزبانی همدان برگزار شد و تیم‌های خراسان رضوی و آتش‌نشانی تهران و رسانه ورزش همدان مقام‌های اول تا سوم این رقابت‌ها را به خود اختصاص دادند.

منعم گفت: همزمان با هفته دولت چهاردهمین دوره رقابت‌های شطرنج بین‌المللی اوپن ابن سینا با حضور رئیس فدراسیون شطرنج و جمعی از مسئولان استانی و با حضور 321 شطرنج‌باز از 17 کشور جهان به صورت رسمی به میزبانی همدان برگزار شد.

وی در پایان اظهار کرد: مسئولان استان و شهر همدان دست به دست هم دادند تا این مسابقات به نحو مطلوبی برگزار شود و همدان میزبان شایسته‌ای برای ورزشکاران داخلی و خارجی باشد.

انتهای پیام

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه