آخرین اخبار

14. شهريور 1396 - 14:45   |   کد مطلب: 23629
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان همدان گفت: سال گذشته ۱۳۶ میلیارد تومان اسناد خزانه اسلامی به همدان اختصاص پیدا کرد و ۹۰ درصد اسناد خزانه به میزان ۱۲۱ میلیارد تومان جذب شد.

به گزارش بهارانه، سیدناصر محمودی در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: سال گذشته ۱۳۶ میلیارد تومان اسناد خزانه اسلامی به همدان اختصاص پیدا کرد و ۹۰ درصد اسناد خزانه به میزان ۱۲۱ میلیارد تومان جذب شد که جذب این اوراق تا پایان شهریورماه امسال ادامه دارد.

وی اظهار داشت: میزان مطالبات ۵۰ درصد از دستگاه ها چهار هزار و ۳۰۰ میلیارد ریال و بدهی ۱۵ هزار و ۳۲۵ میلیارد ریال بوده که تا پایان سال قبل شناسایی شده است.

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان همدان با بیان اینکه ۱۶ استان نتوانسته اند از اوراق تسویه استفاده کنند، یادآور شد: در سال جاری ۵ هزار میلیارد تومان اوراق تسویه برای تهاتر بدهی ها در نظر گرفته شده که حساسیت این موضوع به دستگاه ها گوشزد شده است.

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان همدان با بیان اینکه فلسفه استفاده از خزانه اسلامی تسویه بدهی های قطعی دستگاه های اجرایی است، گفت: این بدهی ها مربوط به امسال و سال های قبل بوده و اولویت به این موارد است.

محمودی همچنین از پرداخت ۱۲ میلیارد تومان حقوق به کارکنان ۲۵ دستگاه استانی خبر داد و افزود: ۱۳۵ میلیارد تومان اعتبارات عمرانی استان است و ماهیانه ۴۰ تا ۵۰ میلیارد تومان مالیات وصول می شود.

انتهای پیام

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه