آخرین اخبار

24. شهريور 1396 - 12:10   |   کد مطلب: 23783
مدیر فرودگاه همدان از برقراری پرواز عتبات عالیات از فرودگاه همدان خبر داد و گفت: طبق توافق صورت گرفته، پرواز همدان ـ بغداد و نجف ـ همدان چهارشنبه‌ها انجام خواهد شد.

به گزارش بهارانه، سهراب کلوندی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان، از برقراری پرواز عتبات عالیات از فرودگاه همدان خبر داد و اظهار کرد: پس از لغو پروازها از سوی شرکت العراقی بغداد، حج و زیارت همدان با شرکت زاگرس هماهنگی‌هایی را برای انجام سفر عتبات انجام دادند.

وی با بیان اینکه پرواز عتبات از همدان چهارشنبه‌ها انجام خواهد شد، تصریح کرد: تاریخ آغاز پروازهای عتبات هنوز مشخص نیست و از روز یکشنبه هفته آینده تاریخ آغاز پروازها مشخص خواهد شد.

مدیر فرودگاه همدان با اشاره اینکه حج و زیارت مصوبه برقراری سفرها را گرفته است، بیان کرد: پرواز عتبات از فرودگاه همدان بدین صورت است که رفت از همدان به بغداد و بازگشت از نجف به همدان خواهد بود.

وی از پیگیری انجام سفر همدان ـ کیش و بالعکس خبر داد و یادآور شد: در حال حاضر با شرکت‌ها بر سر قیمت مشکل داریم تا بتوان مجدد این پرواز را با قیمت مناسب برقرار کرد.

کلوندی با بیان اینکه شرکت هواپیمایی برنامه خود را در دو 6 ماهه سال برنامه‌ریزی کرده است، افزود: 6 ماهه اول از 15 فروردین تا 15 مهرماه و 6 ماه دوم از 15 مهرماه تا 15 فروردین است که برنامه‌ریزی برای 6 ماه نخست انجام شده و برای کیش باید در 6 ماه دوم برنامه‌ریزی کرد.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه