آخرین اخبار

28. شهريور 1396 - 9:13   |   کد مطلب: 23843
رئیس مرکز کاشت حلزون شنوایی غرب کشور خبر داد:
انجام ۱۲۸ عمل در مرکز کاشت حلزون شنوایی غرب کشور
رئیس مرکز کاشت حلزون شنوایی غرب کشور از انجام ۱۲۸ عمل در مرکز کاشت حلزون شنوایی غرب کشور در همدان خبر داد و گفت: با کمبود پروتز برای عمل کاشت حلزون‌شنوایی مواجه هستیم.

به گزارش بهارانه، به نقل از خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی همدان، فرهاد فراهانی با اشاره به اینکه به دلیل فروش قیمت بالای پروتز از سوی شرکت‌ها با کمبود آن درعمل کاشت حلزون شنوایی مواجه هستیم، اظهار داشت: از آنجا که با ورود پروتز عمل کاشت حلزون شنوایی انجام می‌گیرد، اکنون از بین چند مدل یک نوع آن وارد  استان می‌شود و به همین دلیل کمبود وجود دارد.

وی با اشاره به اینکه به دلیل کمبود پروتز بیماران در نوبت عمل کاشت حلزون‌شنوایی هستند و کمی عمل کاشت حلزون به کندی پیش می رود، عنوان کرد:در حل این مشکل هیئت امنای صرفه‌جویی ارزی با شرکت‌ها مذاکراتی داشته‌اند.

رئیس مرکز کاشت حلزون شنوایی غرب کشور بابیام اینکه با کمبود مدل پروتز مواجه هستیم و اکنون بیشتر از چند پروتز در مرکز کاشت حلزون‌شنوایی غرب کشور موجود نیست افزود: هیئت امنای صرفه‌جویی ارزی با عقد قرارداد به دنبال ایجاد رقابت بین شرکت‌هاست تا قیمت پروتزها را پایین آورند.

انتهای پیام

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه