آخرین اخبار

29. شهريور 1396 - 20:10   |   کد مطلب: 23875
رئیس مجمع نمایندگان استان همدان گفت: تغییر استاندار همدان منوط به مشورت مجمع نمایندگان با وزیر کشور است.

به گزارش بهارانه، امیر خجسته در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی فارس در همدان، با اشاره به موضوع تغییر و یا ابقای استاندار همدان در دولت دوازدهم، اظهار کرد: وزیر کشور، هماهنگی‌ها را با مجمع نمایندگان هر استان انجام می‌دهد و استان‌ها در نوبت هستند که نشست مشترک بین وزارت کشور و مجمع نمایندگان تشکیل شود.

وی افزود: استان همدان نیز در نوبت است که تعاملات بین وزیر کشور و مجمع نمایندگان استان همدان انجام شود و تصمیم در خصوص تغییر و یا عدم تغییر استاندار گرفته شود.

رئیس مجمع نمایندگان استان همدان ادامه داد: فعلاً هیچ تصمیمی در مجمع نمایندگان استان همدان گرفته نشده تا صحبت‌ها بین این دو مرجع انجام شود.

وی تأکید کرد: مجمع استان‌ها با وزیر کشور تعاملات و صحبت‌ها را خواهند داشت و بعد از آن تصمیم نهایی با اطلاع رئیس‌جمهور و موافقت او در خصوص استاندار گرفته می‌شود.

خجسته تصریح کرد: برای اتخاذ تصمیم در خصوص تغییر استاندار هر استان و یا ابقای آن مراجع مختلفی از جمله مجمع نمایندگان، وزارت کشور، رئیس‌جمهور و هیأت دولت وجود دارد و برای اتخاذ تصمیم نهایی این مراحل باید طی شود.

رئیس مجمع نمایندگان استان همدان با بیان اینکه این مراحل در چند استان طی شده و استاندار معرفی شد، گفت: تا به حال چند استان بیشتر پیگیری نشده است و بقیه در مهرماه انجام خواهد شد.

وی در خصوص تصمیم مجمع نمایندگان استان همدان در خصوص تغییر یا ابقای استاندار همدان، خاطرنشان کرد: هماهنگی‌ها در حال انجام است و مجمع به نتیجه قطعی نرسیده است چراکه تصمیم مجمع منوط به هماهنگی با وزیر کشور خواهد بود.

انتهای پیام

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه