آخرین اخبار

30. شهريور 1396 - 9:16   |   کد مطلب: 23882
رئیس هیئت ورزش‌های همگانی استان‌همدان خبرداد:
شناسایی ۱۳ هزار بیمه‌شده ورزشی درهیئت ورزش‌های همگانی استان‌همدان
رئیس هیئت همگانی استان‌همدان از شناسایی ۱۳ هزار بیمه‌شده ورزشی درهیئت ورزش‌های همگانی استان‌همدان خبرداد.

به گزارش بهارانه، هادی سبزواری در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به درخشش ورزشکاران هیئت همگانی استان‌همدان اظهار داشت: ورزشکاران هیئت همگانی استان‌همدان در ۷ کمیته مسابقات کشوری صاحب‌عنوان شدند.

وی افزود: تیم‌های طناب‌کشی، فریزبی، طناب زنی، آمادگی جسمانی، پرتوآ و بازی‌های فکری همدان در مسابقات کشور عنوان قهرمانی را به دست آوردند و تیم ثبت رکورد همدان در جایگاه سوم کشور قرار گرفت.

رئیس هیئت ورزش‌های همگانی استان‌همدان بابیان اینکه در بخش قهرمانی هیئت همگانی قدم‌های بسیار مثبتی برداشته‌ است، گفت: در بخش قهرمانی ورزشکاران بسیاری را به مسابقات کشوری و برون‌مرزی اعزام کرده‌ایم که سید حسن حسینی به مسابقات آسیایی و خانم رئوفی به برزیل اعزام‌شده‌اند.

وی عنوان کرد: اعزام به مسابقات برون‌مرزی، اعزام به کارگاه بین‌المللی تفیسا، اعزام به مسابقات فریزبی قهرمانی کشور و بسیاری از رشته‌های دیگر از فعالیت‌های این هیئت بوده و مدال‌های رنگارنگی را امسال و در سال‌های گذشته کسب کرده‌ایم.

سبزواری با اشاره به آمار ورزشکاران سازمان‌یافته بیمه‌شده هیئت ورزش‌های همگانی استان‌همدان بیان کرد: ۱۳ هزار بیمه‌شده ورزشی تنها در هیئت ورزش‌های همگانی استان‌همدان فعالیت دارند.

رئیس هیئت ورزش‌های همگانی استان‌همدان عنوان کرد: با تمام توان و پتانسیل به دنبال افزایش این آمار در سال جاری و سال‌های آینده هستیم.

وی با اشاره به برگزاری کلاس‌های مربیگری در استان‌همدان گفت: هیئت ورزش‌های همگانی در رشته‌های ایروبیک، آمادگی جسمانی، پیلاتس، یوگا، ورزش صبحگاهی و در تمامی رشته‌های ۳۳ گانه در بخش بانوان و آقایان دوره‌های مربیگری را برگزار کرده است.

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه