آخرین اخبار

30. شهريور 1396 - 11:27   |   کد مطلب: 23883
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بهار تابستان 96 را یکی از موفق ترین برهه های ورزش شهرستان عنوان کرد.

به گزارش بهارانه، علی اصغر بهمنی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بهار در گفتگو با خبرنگار ما تابستان 96 را یکی از موفق ترین برهه های ورزشی شهرستان عنوان کرد و گفت: خوشبختانه در چند ماه اخیر ورزش شهرستان از موفقیت های زیادی برخوردار شده که این حاصل زحمات ورزشکاران و ورزش دوستان بهاری است.

بهمنی گفت: امسال برای اولین بار یک تیم به نام «بهار» در تورنومنت بین المللی مسابقات تکواندو شرکت کرده و در این مسابقات موفق به کسب عناوین قهرمانی نونهالان و نوجوانان و نایب قهرمانی جوانان در مالزی شد.

بهمنی ادامه داد: یادواره شهدای ورزش زورخانه ای و شهید سید میلاد از دیگر اتفاقات خوب ورزش شهرستان بود.

بهمنی راهیابی تیم ذوب فلزات بهار به مسابقات دسته سه کشور را دیگر اتفاق خوب ورزش شهرستان خواند و گفت: مسابقات کشوری جودو با حضور 6 استان کشور در بهار، کسب عنوان قهرمانی کشتی بومی محلی در تورنومنت بین المللی کردستان، برگزاری فوتبال جام روستایی بهادربیگ با حضور 12 تیم ، کسب عناوین قهرمانی کنگ فو کشوری ، حضور امیر محمد بهمنی در اردوی تیم ملی جودو و فتح قلل مختلف و پیمایش متنوع غارهای کشور از دیگر کارهای مثبت در ورزش شهرستان بوده است.

وی در ادامه به برگزاری همایش های مختلف در این حوزه اشاره کرد و گفت:  برگزاری جشنواره ژیمناستیک شهرستان ، همایش خانوادگی بدمینتون، همایش برترینهای کونگ فو و اختتامیه مسابقات فوتسال صالح آباد از برنامه های جنبی ما در حوزه ورزش بوده است.
بهمنی به برگزاری کارگاه استانی اخلاق در ورزش در دانشگاه پیام نور اشاره کرد و گفت: حضور سعید جواهری والیبالیست ارزنده لالجین در قالب تیم ملی، کسب سهمیه پارا آسیایی دو میدانی توسط حسین صالحی منش، قهرمانی فوتسال بهار در مسابقات منطقه ای با میزبانی بهار نیز از دیگر موفقیت های ورزش شهرستان بهار بوده است.
بهمنی در ادامه به انجام کارهای عمرانی در شهرستان اشاره کرد و گفت: محوطه سازی زمین چمن به همت فرمانداری ، بخشداری و اداره راه و شورا و شهرداری بهار، نوسازی سالن باستانی بهار به همت خیرین، آماده سازی سالن تکواندو بهادر بیگ به همت بخش خصوصی و نوسازی استخر شهید رنجبر بهار از مهمترین عملیات عمرانی در بخش ورزش شهرستان بوده است.
وی در آخر با تشکر از هیات های ورزشی و ورزشکاران شهرستان، اظهار امیدواری کرد که در آینده شاهد اتفاقات خوب بیشتری در حوزه ورزش شهرستان باشیم.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه