آخرین اخبار

31. شهريور 1396 - 14:36   |   کد مطلب: 23902
امام جمعه شهر بهار در خطبه های نماز جمعه این هفته شهر بهار ضمن تسلیت ایام عزاداری امام حسین (ع) گفت: هر ساله مقداری از آسیب های محرم را کم کنید...

به گزارش بهارانه، امام جمعه شهر بهار در خطبه های نماز جمعه این هفته شهر بهار ضمن تسلیت ایام عزاداری امام حسین (ع) گفت: هر ساله مقداری از آسیب های محرم را کم کنید، علم های بلند و آنچنانی، دواندن اسب ها در خیابان های شهر زیاد جالب نیست.
برای هر دسته یک طبل استفاده شود سعی کنید صدای بلند و  گوشخراش نداشته باشند. سعی کنید به بیان معرفت عاشورایی بپردازید و پیام توسوعایی امام حسین را منتقل کنید.

حجت الاسلام حاتم نیا با خطاب قراردادن هیئات مذهبی گفت: این زمان بهترین موقع برای انتقال پیام اصیل حسینی و عاشورایی است. این نباشد که جوانان را به شام و نهار سرگرم نکنید و از اصل پیام عاشورا غافل شوید.

امام جمعه بهار با اشاره به سخنان رئیس جمهور در سازمان ملل گفت: از شنیدن سخنان کوبنده رئیس جمهور در صحن سازمان ملل خوشحال شدیم و این سخنان را مایه سرفرازی ملتمان می دانیم و همچنین سخنان رئیس جمهور امریکا علیه کشور ما نشان دهنده عصبانیت و درماندگی این کشور در مقابل ایران اسلامی است.

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه
پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر