آخرین اخبار

4. مهر 1396 - 10:27   |   کد مطلب: 23957
مسوول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه پیام‌ نور استان همدان از اعزام دانشجويان به عتبات عاليات در 20 مهرماه خبر داد.

به گزارش بهارانه، حجت‌الاسلام رضا محمدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان با اشاره به اعزام دانشجویان دختر و پسر به سفر عتبات عالیات، اظهار کرد: ثبت‌نام دانشجویان از یکم مهرماه آغاز شده و تا ششم مهرماه ادامه دارد.

وی با بیان اینکه محدودیتی برای شرکت دانشجویان در این سفر وجود ندارد، گفت: دانشجویان برای ثبت‌نام می‌توانند به نهاد رهبری دانشگاه پیام‌نور استان مراجعه کنند.

مسوول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه پیام‌نور استان همدان با اشاره به اینکه هزینه هر دانشجو برای شرکت در این سفر یک‌میلیون و 200 هزار تومان خواهد بود، یادآور شد: ستاد عتبات عالیات دانشجویان برای شرکت دانشجویان در این سفر معنوی یک‌میلیون‌ تومان وام اعطا کرده و فقط 200 هزار تومان برعهده دانشجوست.

وی با اشاره به برگزاری برنامه‌های فرهنگی متنوع و مسابقات مختلف برای دانشجویان، ادامه داد: دانشجویان علاوه بر کربلای معلی به سامرا، نجف و کاظمین نیز اعزام خواهند شد.

محمدی با بیان اینکه برگزاری مراسم معنوی و برنامه‌های زیارتی باعث تقویت بنیه دینی دانشجویان می‌شود، گفت: به طور حتم این بستر زمینه‌ای برای افزایش اعتقادات دینی و مقابله با ترفندهای دشمن خواهد بود.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه