آخرین اخبار

5. مهر 1396 - 19:40   |   کد مطلب: 23987
معاون فرهنگی دانشگاه بوعلی سینا خبر داد
بازدید دانشجویان جدیدالورود دانشگاه بوعلي از باغ‌موزه همدان
معاون فرهنگی دانشگاه بوعلی سینا از بازدید دانشجویان جدیدالورود از باغ‌موزه دفاع مقدس همدان خبر داد.

به گزارش بهارانه، علی‌اکبر عروتی‌موفق امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان با بیان اینکه برنامه‌هایی با همکاری معاونت فرهنگی دانشگاه بوعلی به مناسبت هفته دفاع مقدس در نظر گرفته است؛ اظهار کرد: برگزاری نمایشگاه و پخش فیلم‌های دفاع مقدس از جمله برنامه‌های پیش‌بینی شده در دانشگاه است.

وی بازدید از باغ‌موزه برای دانشجویان جدیدالورود را یکی از برنامه‌ها دانست و یادآور شد: امسال به دلیل تقارن سال جدید تحصیلی با ماه محرم جشن ورودی برگزار نمی‌شود ولی مراسم ورودی به صورت مستقل از طرف هر دانشکده برگزار خواهد شد.

معاون فرهنگی دانشگاه بوعلی سینا برنامه همدان‌گردی را یکی دیگر از برنامه‌ها برای ورودی‌های جدید عنوان کرد و تصریح کرد: این برنامه می‌تواند همدان را به دانشجویان غیر بومی معرفی و فرهنگ و تمدن این استان را به همگان بشناساند.

وی با اشاره به اینکه این برنامه به صورت نیم‌روز و با همکاری سازمان میراث فرهنگی صورت می‌گیرد، افزود: با مساعدت سازمان‌ها از تخفیف لازم بهره‌مند خواهیم شد.

عروتی‌موفق با اشاره به اینکه ستاد استقبال از دانشجویان همزمان با انجام ثبت‌ نام دانشجویان به خوبی برگزار شد، اظهار کرد: با این برنامه فرایند ثبت‌ نام برای دانشجویان بهتر و آسان‌تر انجام گرفت.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه