آخرین اخبار

13. مهر 1396 - 13:56   |   کد مطلب: 24093
رئيس جمعیت هلال احمر استان همدان خبر داد
ارائه خدمات توانبخشی غیرانتفاعی در هلال احمر همدان
رییس جمعیت هلال احمر استان همدان از ارائه خدمات توانبخشی غیرانتفاعی در جمعیت هلال احمر استان با هدف کاهش بر ناشی از هزینه‌های معلولیت خبر داد.

به گزارش بهارانه، به نقل از خبرگزاری فارس از همدان، بهروز کارخانه‌ای پیش از ظهر امروز در دومین همایش توانبخشی عصبی ابن سینا با بیان اینکه جمعیت هلال احمر نگاه ویژه‌ای به موضوع توانبخشی دارد و به شکل غیرانتفاعی در حال خدمت‌رسانی به مردم است، اظهار کرد: این جمعیت هیچگونه سودی برای این خدمات توانبخشی در نظر ندارد و درصدی بابت آن سود نمی‌گیرد.

وی با بیان اینکه جمعیت هلال احمر تلاش می‌کند بار ناشی از هزینه‌های معلولیت را کاهش دهد، گفت: همواره به دنبال جذب نیروی متخصص در حوزه توانبخشی هستیم تا با توجه به اینکه افراد بسیاری در حال بازنشستگی هستند تجربیات نیروهای قبلی کنترل و خدمات بهتری ارائه شود.

رئیس جمعیت هلال احمر استان همدان با یادآوری اینکه رزمندگان در جنگ تحمیلی و دوران دفاع مقدس دچار عوارضی شدند که تصورش را نمی‌کردند خاطر‌نشان کرد: امروزه شاهد اهمیت بحث‌های شناختی و ذهنی در توانبخشی هستیم که مردم از خدمات و دانش متخصصان این علم بهره‌مند می‌شوند.

وی کار کردن در رشته‌های مختلف توانبخشی را ارزشمند دانست و افزود: افراد فعال در این حوزه با نگاه بشردوستانه و صبر بسیار برای خدمت رسانی به افراد دارایبرخی تواقص نقص وجودی تلاش می‌کنند و با این اقدامات به خدا نزدیک می‌شوند.

کارخانه‌ای تشکر از خداوند برای برخورداری از نعمت سلامت را مهم دانست و اظهار کرد: ناتوانی یک عضو موجب بی‌قراری دیگر اعضای بدن می‌شود همچنانکه  این جماعت فعال در حوز توانبخشی بی‌قرار هستند که به افرادی که نیازمند هستند توانشان از دست نرود، کمک کنند.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه