آخرین اخبار

20. مهر 1396 - 11:56   |   کد مطلب: 24215
قایقرانان همدانی در حالی از امروز فعالیت دوباره خود را در اردوهای تیم های ملی قایقرانی کشور آغاز می کنند که حضور موفق در بازی های المپیک جوانان آسیا مهمترین هدف آنها است.

به گزارش بهارانه، دبیر هیات قایقرانی همدان در این باره گفت: اولین مرحله اردوی انتخابی تیم ملی اسلالوم و اسپرینت بانوان با هدف حضور موفق در مسابقات کسب سهمیه المپیک جوانان از امروز بیستم مهرماه در دریاچه آزادی آغاز می شود.
مهدی صمدی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در این اردو و در ماده کایاک یاسمن قمری بانوی قایقرانی همدان حضور دارد که یکی از بخت های اصلی در کسب مدال محسوب می شود.
وی اضافه کرد: همچنین اولین مرحله اردوی انتخابی تیم ملی اسلالوم و اسپرینت آقایان به منظور حضور در مسابقات کسب سهمیه از 29 مهر ماه جاری در دریاچه آزادی آغاز می شود.
وی بیان کرد: محمد صالح محمدی از همدان نیز تنها نماینده قایقرانی استان همدان در این اردو است.
وی به حضور قایقران همدانی در پیکارها روئینگ قهرمانی جوانان آسیا اشاره کرد و گفت: این مسابقات از امروز به میزبانی سنگاپور آغاز شده است و همدان سه نماینده در ترکیب تیم ملی دارد.
وی افزود: کیمیا زارعی و فاطمه صفری به همراه کامران کرمی سه قایقرانی همدانی اعزامی به رقابت های آسیایی هستند و هر سه نماینده همدان شانس حضور بر سکوی قهرمانی را دارند.
همدان دارای 120 قایقران مدال آور و قهرمان است که همواره فعالیت مستمر در رقابت های مختلف دارند.
7520/2087
خبرنگار: میثم ناصرنژاد** انتشار: زهرا پیرنیا

انتهای پیام /

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه