آخرین اخبار

21. مهر 1396 - 13:11   |   کد مطلب: 24235
السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک . . . ما تا ابد هم اگر برای سید الشهدا گریه کنیم برای سید الشهدا نفعی ندارد . برای ما نفع دارد . ما یک ملتی هستیم که با همین گریه ها یک قدرت 2500 ساله را از بین بردیم ؛ آنها از همین گریه ها می ترسند . برای اینکه گریه برمظلوم فریاد در مقابل ظالم است . امام خمینی (ره)

به گزارش بهارانه، متن بیانیه بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الحیم

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک . . .

ما تا ابد هم اگر برای سید الشهدا گریه کنیم برای سید الشهدا نفعی ندارد . برای ما نفع دارد . ما یک ملتی هستیم که با همین گریه ها یک قدرت 2500 ساله را از بین بردیم ؛ آنها از همین گریه ها می ترسند . برای اینکه گریه برمظلوم فریاد در مقابل ظالم است .

امام خمینی (ره)

با گذشت نزدیک به 4 دهه از عمر با برکت انقلاب اسلامی ایران در سالگشت حماسه دفاع مقدس و مقارن با ایام سوگواری سید شهیدان عالم و مصیبت اسارت اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام؛ مجمع عالی بسیج شهرستان بهار تلاش می کند با حضور صاحبنظران و نخبگان بسیجی شهرستان از همه اقشار و صنوف و با سازماندهی کارگروه های تخصصی و شورای اقشار، زمینه استفاده از تمامی ظرفیت های شهرستان درجهت تحقق جامعه اسلامی را فراهم آورد . در همین راستا و برای نیل به آرمان های بلند امام راحل(ره) و منویات مقام معظم رهبری (مدظله) بندهای

چهارگانه ذیل مورد تاکید قرار می گیرد :

1-این مجمع حمایت کامل خود را از سیاست های کلی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در موضوعات برجام و حمایت از محور مقاومت اعلام می دارد، و هرگونه نمایش مضحک سیاسی از جانب آمریکای جنایتکار و اذناب منطقه ای او در تهدید به خروج از معاهده برجام و معرفی نهاد مقدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و حزب الله لبنان به عنوان گروههای تروریستی را به شدت محکوم می کند.

2- تمامی مسئولین و کارگزاران نظام را به وحدت کلمه در برخورد با مسائل داخلی، منطقه ای و جهانی دعوت نموده و انتظار دارد در مواجهه با مسائل پیش آمده از جمله حفظ یکپارچگی کشورهای منطقه، مواضع انقلابی هماهنگ با منویات مقام عظمای ولایت اتخاذ نمایند.

3- بروز و ظهور مفاسد اقتصادی را که موجب بی اعتمادی آحاد مردم به نظام میشود را در هر سطحی قویا محکوم نموده و از سران قوا علی الخصوص قوای مجریه و قضائیه میخواهد تا بدون هیچ ملاحظه ای با عامل یا عاملان مفاسد اقتصادی برخورد قاطع نمایند.

4- در راستای تحقق جامعه اسلامی سالم و آرام با محوریت بنیان خانواده، مستند به بررسی های مبسوط صورت گرفته در کارگروه فرهنگی سیاسی مجمع عالی بسیج از کلیه دستگاههای مرتبط از جمله شورای محترم فرهنگعمومی ; دانشگاه ها حوزه های علمیه ادارات محترم بهزیستی، آموزش و پرورش، شبکه بهداشت و درمان، دادگستری، کمیته امداد امام خمینی(ره) و سایر متولیان امر و مسئولین میخواهد تا با عنایت به تاکیدات مقام معظم رهبری در سخنرانی ابتدای سال جاری در جوار حرم رضوی، با عمل انقلابی و فوری خود زیر نظر دبیرخانه واحد نسبت به کاهش آمار طلاق در جامعه و افزایش آمار ازدواج اقدام نمایند.

من الله توفیق و علیه التکلان

مجمع عالی بسیج شهرستان بهار

مهر ماه 1396

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه