آخرین اخبار

30. مهر 1396 - 13:02   |   کد مطلب: 24391
معاون فنی و اجرایی اداره کل نوسازی مدارس استان همدان با بیان اینکه تخصیص اعتبارات برای فضاهای ورزشی همدان بسیار کم است، گفت: ۲ استخر دانش‌آموزشی همدان همچنان بعد از ۶ سال تکمیل نشده‌اند.

به گزارش بهارانه، به نقل از خبرگزاری تسنیم از همدان، محمدرضا مرادی ظهر امروز در شورای آموزش‌وپرورش شهرستان همدان با اشاره به اینکه در سفر ریاست جمهوری به همدان احداث 40 سالن ورزشی در استان مصوب شد، اظهار داشت: از این تعداد 80 درصد احداث و 20 درصد باقی مانده است.

وی با بیان اینکه پس از احداث فضاهای ورزشی باید برای نگهداری آن‌ها اعتباراتی تخصیص داده شود، عنوان کرد: امسال مجموع اعتبارات تعمیر و تجهیز سالن‌های ورزشی همدان 50 میلیون تومان در نظر گرفته شده است که از این میزان 27 درصد تخصیص داده شده است.

مرادی با تأکید بر اینکه اعتبارات در راستای فضاهای ورزشی همدان بسیار کم است، تصریح کرد: 2 استخر دانش‌آموزی در همدان 6 سال در دست احداث است که همچنان تکمیل نشده ‌و این نشان دهنده کمبود اعتبارات ورزشی است.

معاون پرورشی و تربیت‌بدنی آموزش‌وپرورش ناحیه 2 همدان با اشاره به اینکه زیربنای سالن‌های ورزشی ناحیه 2 همدان 11 هزار مترمربع است، اظهار داشت: 11 سالن ورزشی در ناحیه دو همدان فعال است.

وی با بیان اینکه کشتی، فوتبال، فوتسال، والیبال و غیره سانس‌های ورزشی این سالن‌ها هستند، افزود: مجموعه فعالیت در این سالن‌ها از ساعت 8 صبح شروع می‌شود.

قاسم سلیمانی با تأکید بر اینکه عدم به‌روزرسانی سیستم گرمایشی، سرمایشی و برق این سالن‌ها مهم‌ترین مشکل محسوب می‌شود، تصریح کرد: در برخی مواقع چند برابر برق استفاده شده هزینه قبض برق پرداخت می‌کنیم.

معاون پرورشی و تربیت‌بدنی آموزش‌وپرورش ناحیه 2 همدان با اشاره به کف‌پوش نامناسب سالن 7 تیر، گفت: کف‌پوش این سالن بسیار لغزنده شده و ممکن است خطرآفرین باشد.

سلیمانی با اشاره به اینکه سقف سالن کشتی هفت‌تیر در حال ریزش است، تأکید کرد: با این خدماتی که ارائه می‌شود اما هیچ اعتباری برای سرانه‌های ورزشی اختصاص داده نمی‌شود.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه