آخرین اخبار

1. آبان 1396 - 7:03   |   کد مطلب: 24404
دومین پروژه ساخت مسکن برای یکی از خانواده های فاقد مسکن توسط مجمع خیرین خانه ساز و مرکز نیکو کاری بهار و مشارکت کمیته امداد امام (ره) در تاریخ ۲۷ مهر ماه خاک برداری شد.

به گزارش بهارانه، پیش بینی می شود که با کمک خیرین گرامی در کوتاه ترین زمان این مسکن آماده بهره برداری شود .

مسئول مرکز نیکوکاری شهرستان بهار ضمن تشکر از خیرین در ساخت این مشکن گفت: جا دارد از همکاری کمیته امداد و تلا شهای شبانه روزی آقای یحیای و همکاران ایشان در  مجمع خیرین خانه ساز که تمامی اعضا محترم این مجمع آماده کمک و همکاری هستند و همچنین اعضای محترم مرکز نیکو کاری بهار و شهردار ومعاون محترم  و رئیس و اعضا  محترم شورای شهر  به خاطر آماده سازی و اخذ نقشه و پروانه این واحد ساختمانی تشکر و قدردانی شود. 

یونسی ادامه داد:  به جهت نزدیکی به فصل سرما امید داریم  همه مردم شریف در کمک رسانی به این عمل خدا پسندانه ما را یاری فر مایند.  یونسی ادامه داد: مسوول و مجری طرح جلال یحیایی و دستیار ایشان آقای  موسوی میباشند . عزیزان میتوانند کمکهای نقدی خود را از طریق مرکز نیکوکاری بهار و کمکهای غیر نقدی مانند سیمان ، بلوک ، ماسه ، سنگ و سایر مصالح ساختمانی با آقای یحیایی هماهنگ نمایند.  

 وی ادامه  داد: یکی ازخیرین گرامی در ساخت مسکن و پروژه مورد نظر آقای فرامرز مبصری هستند   کار خاکبرداری را که هزینه آن حدود ۶۰۰۰۰۰۰  ریال میباشد با لودر و ماشین خود شان به صورت رایگان با کمک فرزند عزیزشان انجام دادند. 

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه