پربیننده ها

آخرین اخبار

17. آبان 1396 - 14:22   |   کد مطلب: 24665
۶۰ درصد از تعهدات امسال ستاد بازسازی عتبات عالیات استان همدان محقق شده است.

به گزارش بهارانه، به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، مرکز همدان ، رییس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان همدان گفت: تعهدات استان همدان امسال یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان بود که از این میزان بیش از ۶۰ درصد تحقق یافته است.
آقای بادامی با اشاره به طرح های عمرانی مشارکتی عتبات عالیات استان همدان گفت: یکی از طرحهایی که این استان در احداث آن مشارکت دارد، صحن بزرگ حضرت زهرا (س) در شهر نجف و بارگاه و مرقد مطهر امیر مومنان حضرت علی (ع) است.
ستاد بازسازی عتبات عالیات استان همدان تاکنون برای احداث این صحن ۱۲۰ سند افتخار صادر کرده که ارزش هر سند ۳ میلیون تومان و در مجموع یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان اهدا شده است . همچنین این ستاد بیش از ۲ هزار نیروی مهارتی ، ماهانه برای کار درصحن بزرگ حضرت زهرا (س) اعزام کرده است.
صحن بزرگ حضرت زهرا (س)نجف، با ۷۵ در صد پیشرفت در ۴ طبقه ساخته می شود وعملیات اجرایی آن از سال ۹۱ آغاز شده است.
رییس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان همدان همچنین با اشاره به مشارکت استان همدان در طرح ترفیع گنبد مرقد مطهر حضرت سید الشهدا (ع) با عنوان " طرح معراج " گفت: این طرح با همکاری استان کرمان اجرا می شود و ستاد بازسازی عتبات عالیات استان همدان تاکنون هزینه ۴۵۰ خشت طلایی برای ترفیع گنبد بارگاه امام حسین (ع) جمع آوری کرده که ارزش هرخشت ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان است.
آقای بادامی افزود: صحن حضرت زینب (س) در کربلا از دیگر طرحهایی است که ستاد بازسازی عتبات عالیات استان همدان در آن مشارکت دارد و تاکنون ۶۰۰ میلیون تومان پول نقد برای احداث این طرح از کمک های مردم جمع آوری کرده است وصحن حضرت زینب (س) در کربلا با همکاری دانشگاههای ایران ساخته می شود.

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه