آخرین اخبار

23. آبان 1396 - 20:30   |   کد مطلب: 24771
رئیس پایگاه انتقال خون شهرستان ملایر از مراجعه 261 نفر از ملایری‌ها به پایگاه انتقال خون برای کمک به زلزله‌زدگان کرمانشاه خبر داد.

به گزارش بهارانه، محمد زنداکبری در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ملایر با اشاره به اینکه  مردم شهرستان ملایر همواره در حوادث و مشکلات در کنار سایر هموطنان بوده‌اند اظهار کرد: با توجه به  زلزله دو روز گذشته در استان کرمانشاه و تلفات در شهرستان‌های مختلف این استان شاهد حضور همشهریان ملایر به مراکز انتقال خون برای اهدای خون بودیم.

وی افزود: در این زمینه با توجه به استقبال پرشور همشهریان برای اهدای خون ساعت کاری این پایگاه به دو شیفت صبح و عصر افزایش پیدا کرده است.

رئیس پایگاه انتقال خون شهرستان ملایر با اشاره به مراجعات صورت گرفته برای اهدای خون در پایگاه انتقال خون ملایر گفت: طی دیروز و امروز 261 نفر برای اهدای خون مراجعه کرده که از این تعداد 207 نفر خون اهدا کرده‌اند.

وی  تصریح کرد: بعد از خون‌گیری خون‌های دریافتی از مراجعین ابتدا به همدان و سپس در صورت نیاز  به تفکیک گروه خونی به استان کرمانشاه ارسال می‌شود.

زنداکبری با اشاره به اینکه بیشترین خون مورد نیاز از گروه‌ خونی O- است از همشهریان خواست برای کمک و اهدای خون بیشتر به هموطنان زلزله‌زده طی روزهای آینده به پایگاه انتقال خون ملایر مراجعه کنند.

 انتهای پیام

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه