آخرین اخبار

23. آبان 1396 - 20:37   |   کد مطلب: 24773
نماينده مردم همدان و فامنين در مجلس شوراي اسلامي:
اجرای کمربندی شهر جورقان هرچه زودتر آغاز شود
نماينده مردم همدان و فامنين در مجلس شوراي اسلامي با بيان اينكه اجرای کمربندی شهرجورقان باید هرچه زودتر آغاز شود، گفت: این کمربندی نقش بسیار مهمی در اشتغال و درآمدزایی و توسعه فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی جورقان دارد.

به گزارش بهارانه، حمیدرضا حاجی‌بابایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان از برگزاری جلسه‌ای با اعضای شورای شهر و شهردار جورقان در تالار کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی خبر داد و اظهار کرد: در این جلسه که با حضور امیر خجسته، دیگر نماینده مردم همدان در مجلس تشکیل شد؛ راهکارهای توسعه فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی شهر جورقان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

وی با بیان اینکه استقرار جورقان در مسیر ورودی همدان؛ موقعیت استراتژیکی را برای این شهر ایجاد کرده است، گفت: در این جلسه پیگیر تصفیه خانه فاضلاب شهری جورقان به عنوان یک پروژه که در بهبود زیرساخت‌های توسعه عمرانی جورقان نقش مهمی را ایفا می کند مورد تاکید قرار گرفت.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: کمربندی شهر جورقان باید هرچه سریعتر اجرایی شود؛ زیرا درآمدزایی و توسعه این شهر با احداث این کمربندی و توافق با شهروندان جورقان برای تملک درآمدزایی و تبدیل زمین ها به اماکن تجاری در اطراف این کمربندی میسر می‌شود.

وی اظهار داشت: با در نظر داشتن  موقعیت جغرافیایی جورقان می توان از دروازه‌های همدان تا جاده ساوه برای ایجاد اشتغال و درآمدزایی برنامه هایی را تدوین و اجرایی کرد.

حاجی‌بابایی لزوم بازنگری در اعتبارات جورقان را نیز مد نظر قرار داد و گفت: باید با پیگیری مجددانه در جذب اعتبارات برای اجرایی طرحهای توسعه شهر با دستگاه‌های مختلف وارد مذاکره شد.

وی در این خصوص گفت: این موضوع نیاز به جسارت و شجاعت دارد که برای اصلاح  بودجه میدانی پیگیری؛ فعالیت و ایستادگی شود.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی لزوم پیگیری تخصیص اعتبار و تهیه ماشین‌آلات مورد نیاز شهرداری جورقان را نیز مورد تاکید قرار داد و گفت:در این خصوص نیز نمایندگان مجلس نهایت همکاری را با شهرداری و شورای شهر جورقان دارند.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه