آخرین اخبار

29. آبان 1396 - 18:29   |   کد مطلب: 24863
مدیرعامل جمعیت هلال احمر همدان مطرح کرد
اعزام 21 تیم هلال احمر با 139 نیرو از همدان به مناطق زلزله‌زده
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان همدان گفت: در مجموع 21 تیم با 139 نیرو از جمعیت هلال احمر استان همدان به مناطق زلزله‌زده اعزام شده است.

به گزارش بهارانه، بهروز کارخانه‌ای امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در همدان، با اشاره به اقدامات تیم‌های امداد و نجات و لجستیک اعزامی از جمعیت هلال احمر استان همدان به مناطق زلزله‌زدگان استان کرمانشاه، اظهار کرد: در مجموع 21 تیم با 139 نیرو به مناطق زلزله‌زده اعزام شده است.

وی به اعزام 21 تیم به مناطق زلزله‌زده اشاره کرد و گفت: یک تیم راننده ماشین سنگین با 55 نیرو، دو تیم آوار با 9 نفر نیرو، دو تیم درمان با 9 نفر نیرو، 6 تیم اسکان با 31 نفر نیرو و یک تیم راننده غیر جمعیتی تیم اسکان با سه نفر نیرو به مناطق اعزام شدند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان همدان بیان کرد: یک تیم واکنش سریع با چهار نفر نیرو، یک تیم پیشرو از اسدآباد با چهار نفر نیرو، یک تیم کمک‌های اولیه با چهار نفر نیرو، دو تیم پشتیبانی با 6 نفر نیرو، یک تیم درمان تخصصی با سه نفر نیرو، یک تیم آنست دو نفره، یک تیم روابط عمومی هفت نفره و یک تیم فرماندهی دو نفره از دیگر تیم‌های اعزامی به مناطق زلزله‌زده بوده است.

وی با بیان اینکه تیم اعزامی ماشین سنگین شامل 10 دستگاه تریلی، یک دستگاه بادسان، 43 دستگاه کامیونت و یک دستگاه لیفتراک بوده است، افزود: دو تیم آواربرداری نیز با یک دستگاه آمبولانس و یک دستگاه هایلوکس به مناطق زلزله‌زده اعزام شدند.

کارخانه‌ای با اشاره به اعزام دو تیم درمان با یک دستگاه هایلوکس و یک دستگاه پژو به مناطق زلزله‌زده، تصریح کرد: 6 تیم اسکان نیز با یک دستگاه آمبولانس، یک دستگاه پیکاپ و یک دستگاه کامیونت اعزام شد.

وی اعزام هر یک از یک تیم واکنش سریع، یک تیم پیشرو از اسدآباد و یک تیم کمک‌های اولیه اعزام شده را با یک دستگاه آمبولانس دانست و ادامه داد: دو تیم پشتیبانی نیز با یک دستگاه هایلوکس به مناطق زلزله‌زده اعزام شد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان همدان خاطرنشان کرد: یک تیم درمان تخصصی نیز با یک دستگاه آمبولانس و یک بالگرد به منطقه اعزام شد؛ تیم آنست و فرماندهی نیز هر یک با یک پیکاپ به مناطق زلزله‌زده اعزام شدند.

وی با بیان اینکه در مجموع 71 دستگاه خودرو برای اعزام به مناطق زلزله زده به کار گرفته شد، گفت: یک بالگرد نیز برای اعزام تیم درمان تخصصی به کار گرفته شد.

انتهای پیام

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه