پربیننده ها

آخرین اخبار

1. آذر 1396 - 9:12   |   کد مطلب: 24890
مدینه منصوری یکی از بانوان فعال بسیجی است که بسیج را یک گفتمان و یک فرهنگ می داند و تلاش می کند اقشار مختلف را با آن همسو کند.

به گزارش بهارانه، مدینه منصوری یکی از بانوان فعال بسیجی است که بیش از سی سال است که به عنوان بسیجی فعال در این حوزه فعالیت می کند. این بانوی فعال بسیجی گفت:در سال 63 عضو بسیج شدم و سال 65 به عنوان عضو فعال به عضویت بسیج درآمدم و هم اکنون مدت 33 سال است که عضو بسیج هستم.

وی ادامه داد: مدت 10 سال فرمانده پایگاه روستایی بودم و پس از آنکه به شهر بهار نقل مکان کردیم از سال 81 عضو گردان شده و مدت سه سال فرمانده پایگاه بودم و به صورت پاره وقت در بسیج فرهنگیان و حوزه حضرت معصومه شهر صالح آباد فعالیت داشتم و هم اکنون هادی سیاسی بهار هستم.

وی گفت: مدت دو سال است که حلقه صالحین برای بسیج حقوقدانان تشکیل داده ام و مدتی هم هست که حلقه های صالحین بسیج کارمندان را تشکیل داده ام که اعضای آن از مربیان فنی و حرفه ای هستند و این هفته نیز افتتاح پایگاه شرکت تار، پود و ایلمه را داشتیم که این هفته حلقه آن نیز تشکیل می شود.

این بانوی فعال بسیجی در ادامه گفت: بسیج یک فرهنگ است و بحث شغل و کار نیست و باید به عنوان یک کار فرهنگی به آن نگاه کرد. بسیج چیزی است که زمان و مکان نمی شناسد و من هر جا که موقعیتش پیش بیاید آن را مطرح می کنم و سعی می کنم در جمع های دوستانه و جلسات بحث بسیج را پیش بکشم و در دیگران اشتیاقی برای عضویت در بسیج ایجاد کنم.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه