آخرین اخبار

1. آذر 1396 - 21:28   |   کد مطلب: 24904
مدیر صندوق بازنشستگی کشوری استان همدان از برگزاري دوره آموزشی تغذیه سالم ویژه بازنشستگان کشوری در همدان خبر داد و آن را بستري براي تكريم سالمندان برشمرد.

به گزارش بهارانه، به نقل از خبرگزاری فارس از همدان؛ عصر امروز با حضور مسوولان استانی و تعداد زیادی از بازنشستگان همدان اولین دوره آموزشی تغذیه سالم ویژه بازنشستگان کشوری همدان برگزار شد.

مدیر صندوق بازنشستگی کشوری استان همدان در اولین دوره آموزشی تغذیه سالم ویژه بازنشستگان کشوری همدان با بیان اینکه این طرح در راستای تکریم سالمندان برگزار شده است، اظهار کرد: ارتقای سطح دانش در جمعیت سالمندان می‌تواند باعث نشاط و شادابی بین آنها شود.

غلامرضا سیفی با بیان اینکه تغذیه سالمندی یکی از موضوعاتی است که باید سالمندان خود آن را مدیریت کنند، افزود: این افراد بعد از سالیان دراز خدمت خود اکنون به مرحله جدیدی از زندگی قدم نهادند که باید در این میان به تغذیه آنها توجه شود.

وی با اشاره به اینکه در فرهنگ اسلامی بر تکریم سالمندان بسیار توجه شده است، گفت: بر همین اساس صندوق بازنشستگی کشوری پیوسته بر آن است تا در حد امکان در حوزه مسائل اجتماعی آنها به ایفای مسوولیت و انجام وظیفه بپردازد.

مدیر صندوق بازنشستگی کشوری استان همدان با بیان اینکه برگزاری دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی توسط متخصصین تغذیه می‌تواند در آگاهی‌بخشی سالمندان اثرگذار باشد، تصریح کرد: اشاعه فرهنگ صحیح تغذیه می‌تواند ضامن تندرستی، سلامت و افزایش طول عمر بازنشستگان باشد چرا که آنها ذخایر ملی این کشور به حساب می‌آیند.

وی در پایان سخنانش با اظهار تأسف از جان باختن تعدادی از شهروندان در زلزله کرمانشاه افزود: خداوند به بازماندن صبر جمیل و اجر جزیل عنایت کند.

انتهای پیام

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه