پربیننده ها

آخرین اخبار

2. آذر 1396 - 12:03   |   کد مطلب: 24913
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان از آماده باش 150 راهدار و 25 راهدارخانه در محورهای مواصلاتی استان خبر داد.

به گزارش بهارانه، به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان؛ محمد رودباری در گفتگویی با اشاره به کولاک شدید در گردنه‌های استان همدان گفت: با توجه به بارش برف و کولاک، محور تویسرکان گنجنامه به شکل موقت مسدود و لازم است رانندگان نیز از مسیرهای جایگرین استفاده کنند.

وی افزود: هم اکنون در محورهای همه کسی و سوباشی بارش شدید برف و در گردنه اسدآباد و مسیر گرمک در محور رزن آوج بارش خفیفی مشاهده می شود.

رودباری ادامه داد: از آغاز بارش باران و برف در سطح محورهای استان راهداران و راهدارخانه های استان همدان به شکل آماده باش چندین مرحله عملیات برف روبی و نمک پاشی را انجام داده اند.

وی یادآور شد: طبق پیش بینی هواشناسی استان این بارش ها ادامه خواهد داشت و بهتر است هموطنان عزیز با احتیاط کامل و با در اختیار داشتن وسایل و تجهیزات ایمنی به ویژه زنجیر چرخ اقدام به سفر کرده و از سفرهای غیرضروری خودداری کنند.

این مسئول با بیان اینکه هم اکنون تمامی راه‌های شریانی استان همدان به غیر از محور تویسرکان گنجنامه باز و تردد در آنها جریان دارد گفت: علیرغم تداوم بارش برف، خوشبختانه تردد در محورهای استان همدان در حال انجام است.

مدیر کل راهداری وحمل و نقل جاده‌ای استان همدان بر کسب اطلاعات وضعیت جوی و راه های استان از طریق مرکر اطلاع رسانی 141 تاکید و تصریح کرد: با توجه به اینکه امسال زمستان زودرس پیش بینی شده از رانندگانی که قصد تردد در محورهای استان همدان را دارند انتظار می‌رود قبل از آغاز سفر از وضعیت راه‌ها مطلع شوند.

گفتنی است، 280 دستگاه انواع ماشین‌آلات راهداری از جمله برف‌روب، نمک پاش، لودر، گریدر و برف‌خور برای عملیات راهداری زمستانی امسال به‌کار گرفته شده است.

 انتهای پیام/ د

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه