پربیننده ها

آخرین اخبار

2. آذر 1396 - 12:10   |   کد مطلب: 24914
در لیگ دسته دوم بسکتبال کشور انجام می‌شود؛
مصاف نمایندگان بسکتبال قم برابر حریفانی از قزوین و همدان
نمایندگان بسکتبال قم در لیگ دسته دوم بسکتبال کشور برابر حریفانی از قزوین و همدان به میدان می‌روند.

به گزارش بهارانه، به نقل از خبرنگار مهر، رقابت‌های لیگ دسته دوم بسکتبال مردان کشور پس از مدت کوتاهی تعطیلی از روز جمعه هفته جاری از سر گرفته می‌شود و ۲ تیم قمی حاضر در این مسابقات یکی در خانه و دیگری در خارج از خانه برابر حریفان خود به میدان می‌روند.

تیم بسکتبال مهتاب قم در دومین دیدار خود در رقابت‌های لیگ دسته دو بسکتبال مردان باشگاه‌های کشور روز جمعه سوم آذرماه از ساعت ۱۶ در سالن شهید محمود رضائیان قم مقابل هیئت همدان صف آرایی خواهد کرد و اولین بازی خانگی این فصل خود را برگزار می‌کند.

بسکتبالیست‌های تیم مهتاب قم در نخستین بازی این فصل برابر یس‌آل گرگان با نتیجه ۶۴ بر ۵۶ نتیجه را واگذار کردند تا در هفته دوم به دنبال نخستین برد این فصل برابر هیأت همدان باشند در حالی که ترکیب مهتاب را در این مسابقات بازیکنان بومی و غیر بومی تشکیل می‌دهند.

تیم بسکتبال خلیج‌فارس قم نیز در دومین هفته از  رقابت‌های فصل جید لیگ دسته دوم بسکتبال قهرمانی مردان باشگاه‌های ایران روز جمعه سوم آذرماه در دیداری خارج از خانه برابر تیم بسکتبال هیئت قزوین به میدان خواهد رفت.

تیم خلیج‌فارس قم در اولین دیدار خود در این مسابقات در سالن شهدای بهزیستی قم با نتیجه ۸۳ بر ۷۷ از سد تیم اسدآباد همدان گذشت و در فاصله تعطیلی موقت لیگ دسته دوم بازی دوستانه‌ای با تیم قدرتمند شکلی تهران در قم برگزار کرد و با اختلاف ناچیزی بازنده بازی شد.

هر ۲ نماینده قم امسال برای نخستین بار پا به عرصه حضور در لیگ‌های بسکتبال مردان کشور گذاشته‌اند و امیدوارند بتوانند جواز حضور در مسابقات دسته اول را کسب کنند.

انتهای پیام

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه
پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر