پربیننده ها

آخرین اخبار

2. آذر 1396 - 16:49   |   کد مطلب: 24921
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی همدان گفت: خوشبختانه طی ۲۴ ساعت گذشته با توجه به رعایت نکات ایمنی از سوی شهروندان موردی از انجام عملیات اطفاء حریق توسط آتش‌نشانان در سطح شهر همدان گزارش نشد.

به گزارش بهارانه، محمدرضا بیاناتی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در همدان با بیان اینکه طبق اعلام مرکز پیام و کنترل فرماندهی عملیات سازمان آتش‌نشانی، دو عملیات طی 24 ساعت گذشته توسط آتش‌نشانان به سرانجام رسید، اظهار کرد: 313 تماس شهروندان در این بازه زمانی در سامانه 125 به ثبت رسیده است.

وی با بیان اینکه از 313 تماس ثبت شده دو مورد منجر به انجام عملیات شد، گفت: ۱۵ مورد از تماس‌های برقرار شده به منظور دریافت مشاوره و راهنمایی و 41 تماس نیز اشتباه بوده است.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی همدان بیان کرد: متاسفانه 255 مورد از تماس‌های ثبت ده نیز  و با هدف ایجاد مزاحمت بوده است.

وی افزود: طی دو عملیات انجام شده دو نفر توسط آتش‌نشانان همدان نجات یافتند.

بیاناتی با اشاره به دو عملیات امداد و نجات انجام شده، تصریح کرد: نجات افراد محبوس شده در یک آسانسور در شکریه و مهار حیوانات در شهرک مدرس انجام عملیات امداد و نجات رابه دنباله داشت.

وی در پایان یادآور شد: خوشبختانه طی 24 ساعت گذشته با توجه به رعایت نکات ایمنی از سوی شهروندان موردی از انجام عملیات اطفاء حریق توسط آتش‌نشانان در سطح شهر گزارش نشده است.

انتهای پیام

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه