آخرین اخبار

7. بهمن 1396 - 0:40   |   کد مطلب: 25876
استاندار همدان با بیان اینکه 7.5میلیارد تومان جهت تکمیل پروژه موزه هگمتانه همدان در بودجه سال ۹۷ در نظر گرفته ایم گفت: برای واگذاری پروژه ها در استان جای کار زیادی داریم اما نسبت به عملکرد بقیه استان‌ها جلو هستیم چرا که در استانی فقط 5 پروژه واگذار شده اما در استان ما 200 پروژه شناسایی شده که تقاضا دارم هرچه سریع تر واگذار شوند.

به گزارش بهارانه، به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ استاندار همدان، محمد‌ناصر نیکبخت صبح امروز در شورای برنامه‌ریزی استان همدان خطاب به مسئولین و مدیران سازمان ها گفت: خدمات دولت، سازمان ونظام را به مردم اعلام کنید تا آگاه باشند؛ برای واگذاری پروژه ها در استان جای کار زیادی داریم اما نسبت به عملکرد بقیه استان‌ها جلو هستیم چرا که در استانی فقط 5 پروژه واگذار شده اما در استان ما 200 پروژه شناسایی شده که تقاضا دارم هرچه سریع تر واگذار شوند.

 

وی ضمن تاکید بر اینکه باید صرفه جویی در مصرف آب به اطلاع مردم رسانده شود افزود: در حوزه تامین آب پایدار برای مردم اقدامات بسیار خوبی انجام گرفته که اطلاع رسانی می‌شود.

 

نیکبخت عملکرد بانک سینا را مورد رضایت ندانست و عنوان کرد: روز شنبه با حضورآقای نعمت الهی تسهیلات روستایی را تعیین و تکلیف خواهیم کرد و متقاضیان نیز باید در جلسه حضور داشته باشند اما مجموعا از عملکرد بانک‌های استان رضایت دارم.

 

وی با بیان اینکه بانک‌های استان 410 میلیارد تومان از محل رونق تولید پرداخت تسهیلات داشتند  افزود: بانک‌های دولتی به خوبی عمل می کنند ولی متاسفانه بانک‌های خصوصی همکاری و عملکرد خوبی ندارند.

انتهای پیام

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه