آخرین اخبار

12. بهمن 1396 - 11:20   |   کد مطلب: 25974
مدیر حج و زیارت استان همدان از آغاز پیش ثبت‌نام نوروزی عتبات عالیات خبر داد و گفت: متقاضیان تشرف به دفاتر زیارتی مراجعه کنند.

به گزارش بهارانه، محسن ساغرچی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان، از آغاز پیش ثبت‌نام نوروزی عتبات عالیات خبر داد و اظهار کرد: از امروز پیش ثبت‌نام نوروزی عتبات عالیات آغاز شده است و متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سایت www.atabat.haj.ir اقدام به ثبت‌نام کنند.

وی با بیان اینکه متقاضیان می‌توانند به صورت فردی یا گروه‌های 35 نفره ثبت‌نام کنند، ادامه داد: با ثبت‌نام می‌توانند تاریخ اعزام خود را مشخص کنند و از هفته بعد قرعه‌کشی آغاز می‌شود.

مدیر حج و زیارت استان همدان با اشاره به اینکه اعزام به عتبات عالیات از 25 اسفندماه انجام می‌شود، بیان کرد: این ثبت‌نام برای دوره اسفند و فروردین به ویژه تعطیلات نوروزی است زیرا در این ایام متقاضی بیشتری تمایل به تشرف عتبات عالیات دارند.

*مبالغ دریافتی تورهای نوروزی از سوی ایران اضافه نخواهد شد

وی با بیان اینکه 25 اسفند تا 8 فروردین ماه تورهای نوروزی عتبات است، اضافه کرد: اما برای پیش ثبت‌نام می‌توانند تا اردیبهشت ماه نیز تاریخ‌های مدنظر خود را انتخاب کنند.

ساغرچی با تأکید بر اینکه مبالغ دریافتی تورهای نوروزی از سوی ایران اضافه نخواهد شد، یادآور شد: اگر افزایشی باشد از سوی هتل‌های عراق خواهد بود؛ در حال حاضر تورهای ارزان قیمت با مبلغ 850 هزار تومان وجود دارد که هتل‌های ضعیف‌تری را رزرو دارند و تورهای خوب یک میلیون و 210 هزار تومان است.

وی با اشاره به اینکه بدون ثبت‌نام در سایت نمی‌توانند تورهای مدنظر خود برای عتبات را انتخاب کنند، گفت: باید متقاضیان با مراجعه به دفاتر زیارتی و پیش ثبت‌نام تاریخ اعزام خود را مشخص کنند.

* رزرو تشرف به حج تمتع سال 97 از 4 بهمن ماه آغاز شده است

مدیر حج و زیارت استان همدان در خصوص حج نیز گفت: متقاضیان اولویت تشرف به حج تمتع در سال 97 نیز در سامانه haj96.haj.ir ثبت‌نام کرده و اطلاعات خود را تکمیل کنند.

وی اضافه کرد: رزرو تشرف به حج تمتع سال 97 از 4 بهمن‌ماه آغاز شده و متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سایت رزرو، تاریخ تشرف خود را تعیین کنند.

انتهای پیام

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه