آخرین اخبار

15. بهمن 1396 - 12:37   |   کد مطلب: 26024
رئیس پلیس راهور همدان با بیان اینکه اقبال عمومی به سمت خرید خودرو افزایش قابل توجهی داشته گفت: از ابتدای امسال تاکنون 14 هزار خودرو در این استان شماره گذاری شده است.

به گزارش بهارانه، سرهنگ علی فکری روز یکشنبه در نشست تشریح اقدامات مدیریت هوشمند پارکینگ های حاشیه ای شهر همدان با بیان اینکه سال گذشته 18 هزار خودرو در همدان شماره گذاری شد و در واقع هر 2 ساعت یک خودرو شماره گذاری شده است اظهار کرد: این در حالی است که در ترافیک و پارکینگ با مشکل مواجه هستیم.
وی اضافه کرد: روزانه بیش از 40 خودرو در همدان شماره گذاری می شود که 80 درصد از آن در مرکز استان است و با این حال در تامین پارکینگ اقدام لازم صورت نگرفته است.
سرهنگ فکری افزود: معضل کمبود پارکینگ در حدی است که اکنون معابر نیز پوشیده از خوردو بوده و حتی آپارتمان ها نیز با نبود و یا کمبود پارکینگ مواجه هستند.
وی بیان کرد: راه اندازی طرح پاکبان هوشمند الیت توانسته نسبت به ساماندهی و نظم دهی پارک خودروها موفق عمل کند و پلیس راهور نیز حمایت همه جانبه خواهد داشت.
رئیس پلیس راهور همدان اظهار کرد: این طرح در سال 89 پس از مطالعات لازم و بازدید صورت گرفته از طرح در مشهد مورد استقبال قرار گرفت و حقوق شهروندان به طور کامل در طرح رعایت شده است.
وی افزود: اجرای این طرح سبب شده تا 30 درصد از مغازه داران با خودروهای عمومی تردد کنند.
وی با انتقاد از برخی دستگاه های اجرایی در سوء استفاده از این طرح گفت: برخی دستگاه ها پارکینگ های خود را به انباری تبدیل کرده و خودروهای خود را در مقابل اداره ها پارک می کنند که اجحاف در حق سایرین است.
فکری ابراز امیدواری کرد: جایگاه حمل و نقل همدان به سطحی برسد که شهروندان ضمن استفاده از وسایل نقلیه عمومی، دوچرخه را جایگزین خودروی شخصی در فعالیت روزانه کنند.
نشست خبری تشریح اقدامات مدیریت هوشمند پارکینگ های حاشیه ای شهر همدان امروز با حضور عوامل شهرداری همدان و شرکت پارک هوشمند الیت برگزار شد.
2087/7520
خبرنگار: میثم ناصرنژاد** انتشاردهنده: زهرا پیرنیا

انتهای پیام /*

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه