آخرین اخبار

19. بهمن 1396 - 12:00   |   کد مطلب: 26093
نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی گفت: "گرانی" و "بیکاری"‌ هرگز مانع حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن نمی‌شود.

به گزارش بهارانه، امیر خجسته در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در همدان اظهار داشت: مردم ایران اسلامی مردمی هوشیار و زمان‌شناس هستند، حرف های زیادی دارند، از مشکلات اقتصادی، اشتغال و بیکاری گلایه دارند اما هیچ‌گاه این مسائل موجب نمی‌شوند که حضورشان در راهپیمایی بزرگ 22 بهمن کمرنگ شود.

وی تصریح کرد: مردم ما برای پیروزی انقلاب خون خود را هدیه دادند و جان شیرینشان را فدا کردند بنابراین شک ندارم که در روز 22 بهمن امسال موج خروشانی از مردم در خیابان‌ها به راه می‌افتد و امید استکبارگران و دشمنان جمهوری اسلامی ایران ناامید می‌شود.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی ابراز کرد: مردم به عملکرد ما و برخی مسئولان که با تفکر جهادی کار انجام نمی‌دهند، اعتراض دارند و نسبت به گرانی و وضعیت بیکاری گلایه‌مندند اما هرگز این گلایه‌ها مانع حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن نخواهد شد.

خجسته با بیان اینکه مردم ما به نظام و امام (ره) اعتقاد دارند، اظهار داشت: با توجه به فتنه‌های دشمن و توطئه‌هایی که اخیرا دشمن برای ملت ایران ایجاد کرده است، امسال مردم متفاوت‌تر از هر سال و با شور بیشتری در این راهپیمایی شرکت خواهند کرد تا سیلی محکمی به دشمنان نظام بزنند.

وی با بیان اینکه امنیتی که بر کشورمان حاکم است بزرگترین سرمایه ماست، ابراز کرد: مردم ما متوجه این سرمایه بزرگ هستند و با حضور خود در راهپیمایی 22 بهمن در عمل نیز نشان می‌دهند که قدردان نظام و امنیت کشور هستند.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی به گلایه‌های مردم از مسئولان اشاره کرد و گفت: ما نماینده مردم هستیم بنابراین از مسئولانی که جهادی کاری نمی‌کنند، جلوی قاچاق کالا را نمی‌گیرند و بی‌روحیه هستند می‌خواهیم که کار خود را رها کنند و تعیین تکلیفشان خواهیم کرد.

خجسته تصریح کرد: از مسئولان می‌خواهیم تا مقابل قاچاق کالا بایستند تا با این اقدام به ایجاد اشتغال برای جوانان و افزایش تولید داخلی کمک کنند.

وی گفت: مردم با حضور با شکوه خود در راهپیمایی 22 بهمن، همه مسئولان بی‌روحیه را تعیین تکلیف می‌کنند و فرمایشات مقام معظم رهبری را عملا نشان می‌دهند. مردم می گویند ما با خون خود انقلاب کردیم و تا خون در رگ هایمان جاری است پای آن ایستاده‌ایم بنابراین مسئولانی که نمی‌توانند جلوی فساد را بگیرند باید کنار بروند.

نماینده مردم همدان و فامنین به ضرورت حضور جوانان در راهپیمایی 22 بهمن اشاره کرد و ابراز کرد: اینک نوبت جوانان نسل دوم و سوم انقلاب است که به صحنه آیند و نقش آفرینی کنند. جوانان حق طلب و مطالبه‌گر هستند بنابراین مسئولان باید جوابگوی این قشر از جامعه باشند.

انتهای پیام/ش

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه