آخرین اخبار

16. اسفند 1396 - 0:05   |   کد مطلب: 26520
مدیر تنظیم بازار جهاد کشاورزی همدان اظهار کرد: ۲ هزار و ۵۰۰ تن میوه شب عید برای تنظیم بازار و تامین نیازهای شهروندان در سردخانه های استان ذخیره سازی شد.

به گزارش بهارانه، مهدی نجفیان، مدیر تنظیم بازار جهاد کشاورزی همدان به خبرنگار خبرگزاری شبستان در همدان گفت: در حال حاضر 272 تن برنج 1121 هندی با قیمت 5500 تومان و 109 تن برنج هومالی تایلندی با قیمت 3900 تومان در فروشگاه های کوروش، جامبو، رفاه و اتکاء توزیع شده است.

 

وی افزود: همچنین مکاتبه ای با معاون وزیر جهاد کشاورزی در خصوص عرضه ای مرحله ای دوم برنج شده است چرا که بتوانیم پاسخگوی مردم برای تأمین اقلام مصرفی مانند برنج باشیم.

 

وی تصریح کرد: 2 هزار تن گوشت مرغ منجمد برای شب عید ذخیره سازی شده است و در طی چهار روز اخیر 88 تن گوشت مرغ با قیمت 6 هزار و 150 تومان برای مصرف کننده توزیع شده است.

 

مدیر تنظیم بازار جهاد کشاورزی همدان با بیان اینکه مجوز توزیع گوشت قرمز به تازگی صادر شده است، ابراز داشت: گوشت قرمز منجمد بع قیمت 22 هزار تومان در سردخانه ها عرضه شده است.

 

نجفیان درخصوص عرضه تخم مرغ وارداتی نیز خاطرنشان کرد: در حال حاضر 14 هزار و 580 شانه تخم مرغ وارد و تا پایان اسفندماه توزیع می شود.

 

وی گفت: همچنین 17 هزار و 370 شانه ای تخم مرغ داخلی نیز در بازار عرضه شده است و در راستای جلوگیری و شکسته شدن جو روانی مشمول کمبود تخم مرغ سه ماشین سیار در فروشگاه های رفاه، منطقه سیلو و بلوار کاشانی اقدام به توزیع تخم مرغ با قیمت 12 هزار و 600 تومان می کنند.

 

وی افزود: 2 هزار و 500 تن سیب و پرتقال برای شب عید ذخیره سازی شده است و 20 درصد از عاملینی که میوه از آنان خریداری شده است را دپو کردند تا در موقع نیاز در بازار عرضه کنند.

 

پایان پیام

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه