آخرین اخبار

23. اسفند 1396 - 0:14   |   کد مطلب: 26631
معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان با بیان اینکه توزیع میوه دولتی از هفته آینده در همدان آغاز می‌شود، گفت: ۲۰۰ بازرس بر بازار و اصناف همدان نظارت می‌کنند.

به گزارش بهارانه، به نقل از خبرگزاری تسنیم از همدان، علیرضا شجاعی بعدازظهر امروز در ستاد خدمات سفر استان همدان با اشاره به اینکه نظارت و کنترل بر بازار از یکم دی‌ماه بهمن‌ماه آغاز شده است، اظهار داشت: نظارت بر بازار تا 31 فروردین‌ماه سال آینده ادامه دارد.

وی با بیان اینکه طرح نظارتی و کشیک‌های بازرسی صنعت معدن و اتاق اصناف و دیگر دستگاه‌ها به‌صورت ویژه سه ماه است که پیگیری می‌شود، افزود: از ظرفیت بیش از 200 نیروی بازرسی صنعت، معدن و تجارت و اتاق اصناف استفاده شده است.

شجاعی با تأکید بر اینکه هماهنگی‌های لازم برای فعالیت اصناف در ایام نوروز انجام شده است، تصریح کرد: توزیع کالاهای اساسی نظیر برنج، گوشت، مرغ و تخم‌مرغ در بازار شروع شده و توزیع میوه دولتی نیز از هفته آینده آغاز می‌شود.

معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان با اشاره به اینکه امسال تعداد مرخصی‌ها در حوزه نانوایی‌ها کم است، ابراز کرد: تلفن 124 سازمان صنعت، معدن و تجارت و سامانه پیامکی 1000127 اتاق اصناف آماده دریافت شکایات و گزارشات مردمی است.

معاون فرماندار رزن با اشاره به اینکه با برگزاری جشن استقبال از بهار برنامه‌های نوروزی در شهرستان رزن استارت خورده است، اظهار داشت: پارک ملت رزن فضای مناسبی برای استقبال از مسافران و گردشگران است.

وی با بیان اینکه پیش‌بینی‌های لازم برای بازدیدها و بازرسی از اصناف، مراکز خدماتی و غیره انجام شده است، افزود: فضاهای مناسبی از جمله مدرسه شبانه‌روزی، چند مسجد و حسینیه برای اسکان مسافران در نظر گرفته شده است.

علیرضا نوربخش ابراز کرد: برگزاری 30 برنامه نوروز گاهی در شهرستان رزن پیش‌بینی شده است.

حسین محمدی رئیس امور عشایر استان همدان با اشاره به اینکه ورودی‌های شهر همدان سعی می‌شود با نصب سیاه‌چادرهای به مسافران و گردشگران خدمات ارائه شود، اظهار داشت: سعی می‌شود برنامه‌های جذابی در کنار این سیاه‌چادرها برای مسافران در نظر گرفته شود.

انتهای پیام

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه