آخرین اخبار

26. اسفند 1396 - 0:25   |   کد مطلب: 26670
نماینده ولی فقیه در استان همدان برامید آفرینی و تلاش در جامعه تاکید کرد.

به گزارش بهارانه، به نقل از خبرگزاری صداو سیما مرکز همدان ،آیت ا... محمدی در خطبه های نماز جمعه همدان با اشاره به برگزاری اجلاس خبرگان و فرمایشات رهبر معظم انقلاب در دیدار با نمایندگان مجلس خبرگان گفت:همواره ایشان بر ایجاد روحیه امید، تقویت باورهای دینی در جامعه بویژه در میان جوانان و امید آفرینی تاکید داشتند.
امام جمعه همدان داشتن ایمان قوی و توکل به خدا را زیر بنای پیشرفت جامعه دانست وافزود: با وجود همه توطئه های دشمنان بخاطر الطاف الهی شاهد هستیم کشورمان درعرصه های مختلف موفقیت های بزرگی را کسب کرده است و دشمنانمان به لطف خداوند خوار و ذلیل شدند.
خطیب جمعه همدان یکی از زمینه های مهم توسعه پایدار کشور را تبیین ، مبارزه با فساد و مظاهر آن در حوزه های مختلف و ترویج صلاح بیان کرد وگفت:این دو موضوع در دین اسلام به حدی مهم است که بیش از ۲۳۰ مرتبه در قرآن کریم به مظاهر و مصادیق فساد و صلاح اشاره شده و ماموریت و رسالت همه انبیاء مبارزه با فساد و ترویج و حاکم کردن صلاح در جامعه بوده است.
آیت ا...محمدی در ادامه با اشاره به لزوم حمایت و یاری افراد نیازمند در آستانه فرا رسیدن سال جدیدگفت: باید با حمایتهای مالی زمینه های آزادی زندانیان جرائم غیر عمد و با آبرو را فراهم کنیم تا به آغوش خانواده باز گردند و عملکرد ستاد دیه استان در این خصوص قابل تقدیر است.
آقای روحانی منش رییس ستاد دیه استان هم پیش از خطبه های نماز جمعه با بیان اینکه از آغاز امسال ۲۷۱ نفر زندانی جرائم غیر عمد نیازمند با ۲۳ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان بدهی آزاد شدند گفت: امسال مردم خیر استان در قالب مراسم گلریزان ۶۵۰ میلیون تومان برای کمک به آزادی این زندانیان کمک کرده اند و ستاد دیه استان هم در این راستا ۳ میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان وام قرض الحسنه دراز مدت پرداخت کرد و ۲ میلیون ۵۵۰ میلیون تومان کمک های بلاعوض برای مختومه پرونده ها به شکات داده است.
انتهای پیام

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه