پربیننده ها

آخرین اخبار

27. اسفند 1396 - 11:45   |   کد مطلب: 26692
استاندار همدان گفت: تعهد اشتغال این استان در سال جاری 19 هزار و 980 نفر است اما بر اساس تسهیلات اعطایی باید تعهد ایجاد 30 هزار شغل تا پایان اردیبهشت ماه محقق شود.

به گزارش بهارانه، محمد ناصر نیکبخت شامگاه شنبه در شورای هماهنگی مدیران دستگاه های تابعه وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی همدان افزود: سازمان های وزارت کار در اشتغال و تولید که مورد تاکید رهبر معظم انقلاب، رئیس جمهوری و دغدغه همه نیروها و مردم انقلابی است، تاثیر گذار هستند.
وی با بیان اینکه بانک های عامل در استان همدان برای راه اندازی واحدهای تولیدی در سال 96 همکاری های جدی داشته اند افزود: از همه مدیران و بانک های استان انتظار می رود گام های بلندتری را در سال 97 بردارند.
وی ادامه داد: در دیدار با رئیس جمهوری اعلام کردم که کف اشتغال استان ایجاد 30 هزار شغل تا پایان اردیبهشت است و از خرداد اشتغال سال جدید شروع می شود.
استاندار همدان با بیان اینکه وزارت کار مسئول هماهنگی و صیانت از اشتغال موجود است افزود: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خود را مسئول اشتغال معرفی کرده است و این موضوع اهمیت اشتغال در دولت را نشان می دهد.
نیکبخت ادامه داد: فنی و حرفه ای در ایجاد اشتغال و مهارت آموزی نقش بسزایی دارد و اگر بیکاران در فنی و حرفه ای کاری یاد بگیرند، بیکار نمی مانند.
وی تاکید کرد: مسئولان عزم خود را جزم کرده و از هیچ کوششی دریغ نکنند تا با ایجاد شرایطی مطلوب بتوانند تسهیلات اشتغال زایی را جذب کنند.
استاندار همدان با بیان اینکه وحدت و هماهنگی خوبی در استان حاکم است افزود: آیت الله محمدی امام جمعه همدان محور وحدت و همدلی است و نمایندگان مجلس هم پیگیری و همراهی خوبی با سایر مسئولان دارند.
گفتنی است تسهیلات اشتغالزایی استان همدان در سال جاری 15 هزار میلیارد ریال است و تعهد اشتغالزایی 19 هزار 800 نفر بوده است که تاکنون 19 هزار 356 نفر اشتغال در سامانه رصد ثبت شده است.
2087/7523

انتهای پیام

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه